Nezařazené novinky

Cena od:
do: Kč  
Tumble fresh míčky do sušičky blooming orchid 2ks
Skladem 2 ks
129,00 Kč

Měrná cena: 64,50 Kč / ks

Vánoční františky vánoční 6vůní 36ks
Skladem 2 ks
40,00 Kč

Měrná cena: 1,11 Kč / ks

Vánoční lití vosku sada
Skladem 5 ks
260,00 Kč
VARTA Superlife AA R6 zinko-uhlíkové baterie 4 ks

VARTA Superlife AA R6 zinko-uhlíkové baterie 4 ks

VARTA Superlife AA R6 zinko-uhlíkové baterie 4 ks VARTA Superlife jsou jednorázové zinko-uhlíkové baterie typu AA (R6) s napětím 1,5 V . Jsou vhodné především pro zařízení s nízkou spotřebou energie, jako jsou nástěnné hodiny, budíky,

Skladem 19 ks
39,00 Kč

Měrná cena: 9,75 Kč / ks

Versace Bright Crystal Eau de Toilette dámská 30 ml

Versace Bright Crystal Eau de Toilette dámská 30 ml

Versace Bright Crystal je svěží, elegantní květinově-ovocná toaletní voda pro ženy. Vůně kombinuje šťavnaté ovocné tóny s jemnými květinami a hřejivým základem. Je vhodná pro každodenní nošení i společenské příležitosti.

Skladem 1 ks
1 199,00 Kč

Měrná cena: 39 966,67 Kč / l

Versace Dylan Purple Pour Femme Eau de Parfum 50 ml

Versace Dylan Purple Pour Femme Eau de Parfum 50 ml

Versace Dylan Purple Pour Femme je dámská parfémovaná voda s moderní květinově-ovocnou kompozicí. Vůně kombinuje svěží citrusové a ovocné tóny s jemnými květinami a elegantním dřevitým základem.

Skladem 1 ks
2 099,00 Kč

Měrná cena: 41 980,00 Kč / l

Versace Versense Eau de Toilette dámská 30 ml

Versace Versense Eau de Toilette dámská 30 ml

Versace Versense je svěží květinově-dřevitá dámská toaletní voda inspirovaná atmosférou Středomoří. Kombinuje citrusové tóny zelené mandarinky a bergamotu s květinovým srdcem a elegantním dřevitě-pižmovým základem. Vůně je vhodná pro každodenní nošení.

Skladem 1 ks
1 299,00 Kč

Měrná cena: 43 300,00 Kč / l

Versace w crystal noir edp 30ml
Skladem 1 ks
1 599,00 Kč

Měrná cena: 53 300,00 Kč / l

W7 Cosmetics Cover Up Root Camouflage Kit Blonde 3,5 g

W7 Cosmetics Cover Up Root Camouflage Kit Blonde 3,5 g

W7 Cover Up Root Camouflage Kit v odstínu Blonde je praktický pudr určený k okamžitému zakrytí odrostů a šedivých vlasových kořínků mezi barvením. Pomáhá sjednotit vzhled vlasů a zakrýt viditelné šediny až do dalšího umytí vlasů. Balení obsahuje zrcátko a oboustranný aplikátor pro snadné a přesné nanášení.

Skladem 1 ks
188,00 Kč

Měrná cena: 47 000,00 Kč / kg

W7 Cosmetics Cover Up Root Camouflage Kit Dark Brown 3,5 g

W7 Cosmetics Cover Up Root Camouflage Kit Dark Brown 3,5 g

Praktický krycí pudr na vlasy v odstínu Dark Brown, který pomáhá rychle zakrýt viditelné odrosty a šedivé vlasové kořínky mezi jednotlivými barveními. Po aplikaci sjednotí vzhled vlasů a lze jej používat podle potřeby. Balení obsahuje zrcátko a oboustranný aplikátor.

Skladem 1 ks
188,00 Kč

Měrná cena: 47 000,00 Kč / kg

W7 Cosmetics Cover Up Root Camouflage Kit Medium Brown 3,5 g

W7 Cosmetics Cover Up Root Camouflage Kit Medium Brown 3,5 g

Praktický krycí pudr na vlasy v odstínu Medium Brown, který pomáhá okamžitě zakrýt viditelné odrosty a šedivé vlasové kořínky mezi barvením. Pudr se snadno nanáší pomocí přiloženého oboustranného kartáčku a výsledek vydrží do dalšího umytí vlasů. Balení obsahuje také praktické zrcátko.

Skladem 1 ks
188,00 Kč

Měrná cena: 47 000,00 Kč / kg

Wd-40 5l
Skladem 2 ks
1 379,00 Kč

Měrná cena: 275,80 Kč / l

Well Done Fine Jeans Color Renewer – ubrousky na obnovu barvy džínů 12 ks

Well Done Fine Jeans Color Renewer – ubrousky na obnovu barvy džínů 12 ks

Speciální prací ubrousky Well Done Fine Jeans Color Renewer pomáhají během praní obnovovat intenzitu barvy džínového oblečení a pomáhají udržovat jeho původní vzhled. Jsou vhodné pro různé materiály i prací programy

Skladem 1 ks
59,00 Kč

Měrná cena: 4,92 Kč / ks

Wilkinson Sword Intuition 2v1 Soap & Shave Sensitive – dámské holítko

Wilkinson Sword Intuition 2v1 Soap & Shave Sensitive – dámské holítko

Dámské holítko Wilkinson Sword Intuition 2v1 Soap & Shave Sensitive kombinuje holení a péči o pokožku v jednom kroku. Čtyři břity jsou obklopeny integrovaným veganským mýdlem, které při kontaktu s vodou vytváří pěnu, takže není potřeba používat samostatný gel nebo pěnu na holení. Mýdlová část obsahuje aloe vera, vitamin E a provitamin B5. Výkyvná hlavice pomáhá kopírovat kontury těla.

Skladem 1 ks
289,00 Kč

Měrná cena: 28 900,00 Kč / kg

Želatina labeta vaječná tlačenka 20g
Skladem 19 ks
17,00 Kč

Měrná cena: 850,00 Kč / kg

Želatina labeta vaječná tlačenka 20g
Skladem 19 ks
17,00 Kč

Měrná cena: 850,00 Kč / kg

Str8 minispray cool dry 50ml
Skladem 29 ks
29,00 Kč

Měrná cena: 580,00 Kč / l

Softlan 650ml passion rose
Skladem více než 30 ks
49,00 Kč

Měrná cena: 75,38 Kč / l

Str8 minispray original 50ml
Skladem 17 ks
29,00 Kč

Měrná cena: 580,00 Kč / l

Softlan 650ml tropical
Skladem více než 30 ks
49,00 Kč

Měrná cena: 75,38 Kč / l

NIVEA Fresh Sensation antiperspirant ve spreji 150 ml

NIVEA Fresh Sensation antiperspirant ve spreji 150 ml

NIVEA Fresh Sensation je dámský antiperspirant ve spreji poskytující až 72hodinovou ochranu proti pocení a nepříjemnému zápachu. Aktivně pomáhá bojovat proti bakteriím způsobujícím zápach a zanechává svěží pocit. Složení je bez alkoholu.

Skladem více než 30 ks
77,00 Kč

Měrná cena: 513,33 Kč / l

NIVEA Orchard Breeze antiperspirant ve spreji 150 ml

NIVEA Orchard Breeze antiperspirant ve spreji 150 ml

NIVEA Orchard Breeze je antiperspirant ve spreji, který poskytuje až 72hodinovou ochranu proti pocení a nepříjemnému tělesnému zápachu. Jemné složení bez etylalkoholu pečuje o pokožku podpaží a zanechává svěží ovocnou vůni inspirovanou zeleným jablkem a citrusy.

Skladem více než 30 ks
77,00 Kč

Měrná cena: 513,33 Kč / l

Essence Lash Princess Liner Black Waterproof voděodolné oční linky 3 ml

Essence Lash Princess Liner Black Waterproof voděodolné oční linky 3 ml

Tekuté voděodolné oční linky essence Lash Princess v černém odstínu. Plstěný aplikátor s přesnou špičkou umožňuje vytvořit velmi jemnou linku i výraznější a intenzivní líčení očí. Produkt je veganský a vyrobený v Německu.

Skladem 4 ks
95,00 Kč

Měrná cena: 31 666,67 Kč / l

Herr Klee Universal prací prášek 10 kg – 120 praní

Herr Klee Universal prací prášek 10 kg – 120 praní

Univerzální prací prášek Herr Klee Universal je vhodný pro praní bílého i stálobarevného prádla. Účinně odstraňuje běžné i odolnější nečistoty a je vhodný pro praní při teplotách 30–95 °C. Balení o hmotnosti 10 kg vystačí až na 120 praní.

Skladem 8 ks
299,00 Kč

Měrná cena: 29,90 Kč / kg

Versace w crystal noir edp 30ml
Skladem 1 ks
1 599,00 Kč

Měrná cena: 53 300,00 Kč / l

Syoss šampon pro curls 440ml
Skladem 22 ks
94,00 Kč

Měrná cena: 213,64 Kč / l

Syoss šampon repair deep caring 440ml poškoz
Skladem 22 ks
94,00 Kč

Měrná cena: 213,64 Kč / l

Nabídka obchodu
Akční slevy
Newsletter
Chcete dostávat informace o slevách, akcích a novinkách z našeho obchodu na email?:

Sledování zásilek
Zadejte číslo balíku:

DISKONTDROGERIE.cz

Telefon:777812121
E-mail: diskontdrogerie@gmail.com

člen Hospodářské Komory České republiky

Člen Hospodářské komory České republiky

Informace

Kontakt

Doprava a platba

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Reklamace

Odstoupení od kupní smlouvy

Ochrana osobních údajů

O nás

O nás

Ubytování