Nezařazené novinky

Cena od:
do: Kč  
Mexx City Breeze For Her – parfémovaný deodorant ve spreji 75 ml

Mexx City Breeze For Her – parfémovaný deodorant ve spreji 75 ml

Mexx City Breeze For Her je dámský parfémovaný deodorant ve spreji s lehkou květinově-ovocnou vůní. Kombinuje svěží ovocné tóny s květinovým srdcem a jemným základem. Je vhodný pro každodenní použití a pro osvěžení pokožky.

Skladem 1 ks
159,00 Kč

Měrná cena: 2 120,00 Kč / l

Mexx Fresh Man – parfémovaný deodorant ve spreji 75 ml

Mexx Fresh Man – parfémovaný deodorant ve spreji 75 ml

Mexx Fresh Man je pánský parfémovaný deodorant se svěží dřevitou vůní. Kombinuje exotickou svěžest granadily s kořeněnými tóny koriandru a muškátového oříšku. Základ vůně tvoří ambrové a dřevité tóny.

Skladem 3 ks
159,00 Kč

Měrná cena: 2 120,00 Kč / l

Mexx XX Very Wild Eau de Toilette 20 ml

Mexx XX Very Wild Eau de Toilette 20 ml

Dámská toaletní voda Mexx XX Very Wild je smyslná květinově-ovocná vůně pro ženy, které se nebojí být samy sebou. Vůně kombinuje svěží ovocné tóny s jemnými květinovými akordy a hřejivým základem.

Skladem 1 ks
399,00 Kč

Měrná cena: 19 950,00 Kč / l

Mexx XX Very Wild Eau de Toilette 40 ml

Mexx XX Very Wild Eau de Toilette 40 ml

Dámská toaletní voda Mexx XX Very Wild je květinově-ovocná vůně pro ženy. Kombinuje svěží ovocné tóny s jemnými květinovými akordy a sladším hřejivým základem. Vůně působí smyslně, hravě a sebevědomě.

Skladem 3 ks
599,00 Kč

Měrná cena: 14 975,00 Kč / l

Miska na melír
Skladem více než 30 ks
29,00 Kč
Missoni dárková sada dámská – EDT 50 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml

Missoni dárková sada dámská – EDT 50 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml

Dárková sada Missoni obsahuje toaletní vodu, tělové mléko a sprchový gel ve stejné vůni. Je vhodná jako dárek pro ženy a umožňuje kombinovat vůni při každodenní péči o tělo.

Skladem 1 ks
1 699,00 Kč

Měrná cena: 33 980,00 Kč / l

Motouz viskózový 40 g 60 m

Motouz viskózový 40 g 60 m

Viskózový motouz vhodný pro běžné použití v domácnosti, při balení, vázání a dalších praktických činnostech. Motouz má průměr přibližně 1,25 mm a návin 60 metrů.

Skladem 7 ks
35,00 Kč

Měrná cena: 875,00 Kč / kg

NIVEA Fresh Sensation antiperspirant ve spreji 150 ml

NIVEA Fresh Sensation antiperspirant ve spreji 150 ml

NIVEA Fresh Sensation je dámský antiperspirant ve spreji poskytující až 72hodinovou ochranu proti pocení a nepříjemnému zápachu. Aktivně pomáhá bojovat proti bakteriím způsobujícím zápach a zanechává svěží pocit. Složení je bez alkoholu.

Skladem více než 30 ks
77,00 Kč

Měrná cena: 513,33 Kč / l

NIVEA Orchard Breeze antiperspirant ve spreji 150 ml

NIVEA Orchard Breeze antiperspirant ve spreji 150 ml

NIVEA Orchard Breeze je antiperspirant ve spreji, který poskytuje až 72hodinovou ochranu proti pocení a nepříjemnému tělesnému zápachu. Jemné složení bez etylalkoholu pečuje o pokožku podpaží a zanechává svěží ovocnou vůni inspirovanou zeleným jablkem a citrusy.

Skladem více než 30 ks
77,00 Kč

Měrná cena: 513,33 Kč / l

Power Air vlhčené ubrousky na sklo 34 ks

Power Air vlhčené ubrousky na sklo 34 ks

Vlhčené čisticí ubrousky Power Air jsou určeny k rychlému čištění skleněných povrchů v automobilu. Pomáhají odstranit běžné nečistoty, prach, otisky a další usazeniny ze skel a zanechávají povrch čistý.

Skladem 2 ks
50,00 Kč
Power Air Vlhčené ubrousky Universal 34 ks

Power Air Vlhčené ubrousky Universal 34 ks

Vlhčené čisticí ubrousky Power Air Universal jsou určeny pro rychlé a pohodlné čištění různých omyvatelných povrchů. Pomáhají odstranit běžné nečistoty, prach, mastnotu a další usazeniny. Praktické balení je vhodné do domácnosti, kanceláře, automobilu i na cesty.

Skladem 2 ks
50,00 Kč
Puma create man voda po holení 50ml
Skladem 1 ks
209,00 Kč

Měrná cena: 4 180,00 Kč / l

Puma i"m going man voda po holení 60ml
Skladem 1 ks
209,00 Kč

Měrná cena: 3 483,33 Kč / l

Puma jam man voda po holení 60ml
Skladem 1 ks
209,00 Kč

Měrná cena: 3 483,33 Kč / l

Regina dětská pěna do koupele superhrdina 300ml
Skladem 1 ks
85,00 Kč

Měrná cena: 283,33 Kč / l

Regina jel.lůj hruška 4,5g
Skladem 3 ks
49,00 Kč

Měrná cena: 9 800,00 Kč / kg

Regina jel.lůj jelen 4,5g
Skladem 4 ks
49,00 Kč

Měrná cena: 9 800,00 Kč / kg

Rozmrazovač zámků carlson 50ml
Skladem 15 ks
29,00 Kč

Měrná cena: 580,00 Kč / l

Rukavice textilní falo velikost 10
Skladem 1 ks
23,00 Kč
Želatina labeta vaječná tlačenka 20g
Skladem 19 ks
17,00 Kč

Měrná cena: 850,00 Kč / kg

Str8 minispray cool dry 50ml
Skladem 29 ks
29,00 Kč

Měrná cena: 580,00 Kč / l

Softlan 650ml passion rose
Skladem více než 30 ks
49,00 Kč

Měrná cena: 75,38 Kč / l

Str8 minispray original 50ml
Skladem 17 ks
29,00 Kč

Měrná cena: 580,00 Kč / l

Softlan 650ml tropical
Skladem více než 30 ks
49,00 Kč

Měrná cena: 75,38 Kč / l

NIVEA Fresh Sensation antiperspirant ve spreji 150 ml

NIVEA Fresh Sensation antiperspirant ve spreji 150 ml

NIVEA Fresh Sensation je dámský antiperspirant ve spreji poskytující až 72hodinovou ochranu proti pocení a nepříjemnému zápachu. Aktivně pomáhá bojovat proti bakteriím způsobujícím zápach a zanechává svěží pocit. Složení je bez alkoholu.

Skladem více než 30 ks
77,00 Kč

Měrná cena: 513,33 Kč / l

NIVEA Orchard Breeze antiperspirant ve spreji 150 ml

NIVEA Orchard Breeze antiperspirant ve spreji 150 ml

NIVEA Orchard Breeze je antiperspirant ve spreji, který poskytuje až 72hodinovou ochranu proti pocení a nepříjemnému tělesnému zápachu. Jemné složení bez etylalkoholu pečuje o pokožku podpaží a zanechává svěží ovocnou vůni inspirovanou zeleným jablkem a citrusy.

Skladem více než 30 ks
77,00 Kč

Měrná cena: 513,33 Kč / l

Essence Lash Princess Liner Black Waterproof voděodolné oční linky 3 ml

Essence Lash Princess Liner Black Waterproof voděodolné oční linky 3 ml

Tekuté voděodolné oční linky essence Lash Princess v černém odstínu. Plstěný aplikátor s přesnou špičkou umožňuje vytvořit velmi jemnou linku i výraznější a intenzivní líčení očí. Produkt je veganský a vyrobený v Německu.

Skladem 4 ks
95,00 Kč

Měrná cena: 31 666,67 Kč / l

Herr Klee Universal prací prášek 10 kg – 120 praní

Herr Klee Universal prací prášek 10 kg – 120 praní

Univerzální prací prášek Herr Klee Universal je vhodný pro praní bílého i stálobarevného prádla. Účinně odstraňuje běžné i odolnější nečistoty a je vhodný pro praní při teplotách 30–95 °C. Balení o hmotnosti 10 kg vystačí až na 120 praní.

Skladem 8 ks
299,00 Kč

Měrná cena: 29,90 Kč / kg

Versace w crystal noir edp 30ml
Skladem 1 ks
1 599,00 Kč

Měrná cena: 53 300,00 Kč / l

Syoss šampon pro curls 440ml
Skladem 22 ks
94,00 Kč

Měrná cena: 213,64 Kč / l

Syoss šampon repair deep caring 440ml poškoz
Skladem 22 ks
94,00 Kč

Měrná cena: 213,64 Kč / l

Nabídka obchodu
Akční slevy
Newsletter
Chcete dostávat informace o slevách, akcích a novinkách z našeho obchodu na email?:

Sledování zásilek
Zadejte číslo balíku:

DISKONTDROGERIE.cz

Telefon:777812121
E-mail: diskontdrogerie@gmail.com

člen Hospodářské Komory České republiky

Člen Hospodářské komory České republiky

Informace

Kontakt

Doprava a platba

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Reklamace

Odstoupení od kupní smlouvy

Ochrana osobních údajů

O nás

O nás

Ubytování