O nás

Internetový obchod www.diskontdrogerie.cz byl založen firmou Juraj Copák, která představuje sdružení podnikatelů - rodinných příslušníků pana Copáka. Tato rodinná firma začala podnikání v oblasti drogerie otevřením své první provozovny drogerie dne 11.7.1991 na náměstí v Brandýse nad Labem.

Od začátku podnikání firma razila myšlenku prodávat za nejnižší ceny, proto zavedla i velkoobchodní činnost, která napomáhá maloobchodu k udržení cen, a tak i své pozice na trhu. V době rozmachu hyper a super marketů (ČR má 4.nejhustší síť hypermarketů v Evropě-zdroj:ekonomika.idnes.cz) ztrácel náš velkoobchod své stálé odběratele, kteří v důsledku zvýšení konkurence z řad bohatých nadnárodních společností museli své provozovny uzavřít. I přesto naše firma začala otevírat další své nezávislé prodejny drogerie, a tak umožnila zvýšit obrat i svému velkoobchodu, a tím si držet nejlepší ceny na trhu.

Naším mottem je vysoká kvalita za nízkou cenu,

 spolu s odborným a přátelským přístupem ke každému zákazníkovi.

Naše historicky první provozovna na náměstí v Brandýse n.L. stále funguje, přežila i odsun téměř všech zákazníků z důvodu dlouhodobého uzavření mostů přes Labe(od 4.4.2011, /27.4.2011-demolice mostu z r.1874/ do 6.8.2012 , dále pak celkově uzavřeného Masarykova náměstí pro dopravu /rekonstrukce náměstí od podzimu 2010 do konce října 2012/.

Okolí prodejen se mění, ztrácí se možnost zastavit před vchodem a naložit si těžký nákup.

Naše firma proto zavedením e-shopu rozšiřuje své služby a ulehčuje nakupování jak všem svým stálým, tak i novým zákazníkům. Náš servis nabízí také možnost dopravit Vám zboží v Brandýse n.L - St.Bolesavi, v Praze a okolí až třeba přímo do Vaší koupelny a to naší vlastní autodopravou.

 

Na www.diskontdrogerie.cz Vám vždy budeme doporučovat velmi kvalitní,

ale hlavně i cenově zajímavé výrobky.

 

 

Celý tým firmy Vám přeje příjemné nakupování !

Nabídka obchodu
Akční slevy
Newsletter
Chcete dostávat informace o slevách, akcích a novinkách z našeho obchodu na email?:

Sledování zásilek
Zadejte číslo balíku:

DISKONTDROGERIE.cz

Telefon:608065045
E-mail: diskontdrogerie@gmail.com

člen Hospodářské Komory České republiky

Člen Hospodářské komory České republiky

Informace

Kontakt

Doprava a platba

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Reklamace

Odstoupení od kupní smlouvy

Ochrana osobních údajů

O nás

O nás

Ubytování