Stabilně nízké ceny drogerie a kosmetiky

 
 
DOTAZY NA DOSTUPNOST, OBJEDNÁVKY:
volejte 608065045 nebo pište diskontdrogerie@gmail.com
nebo zanechte zprávu na našem chatu a my se Vám ozveme co nejdříve zpět
 
 
Přejeme Vám příjemné nakupování !
 
 
Vanish Oxi Action Liquid odstraňovač skvrn 1 l

Vanish Oxi Action Liquid odstraňovač skvrn 1 l

Nový Vanish Oxi Action - silnější na zaschnuté skvrny*. *v porovnání s předcházejícím složením. Příprava a použití Pro návod k použití viz obal. Pře praním - na odolné skvrny - vyperte jako obvykle. Pro nejlepší výsledky skvrvny před praním pro

Skladem 2 ks
89,00 Kč

Měrná cena: 89,00 Kč / l

Ocean lavatrice prací prostředek 5l pro černé a barevné prádlo

Ocean lavatrice prací prostředek 5l pro černé a barevné prádlo

Koncentrovaný tekutý prací prostředek Ocean Capi Neri e Colorati je určen pro šetrné praní tmavého a barevného prádla. Chrání barvy před vyblednutím a zanechává prádlo čisté, svěží a příjemně provoněné. Účinný i při nízkých teplotách. Vhodný pro praní v pračce i pro ruční praní.

Skladem více než 30 ks
179,00 Kč

Měrná cena: 35,80 Kč / l

LUNICO ubrousky do sušičky 20 ks

LUNICO ubrousky do sušičky 20 ks

Parfémované ubrousky do sušičky se změkčovačem. Snižují tvorbu typických záhybů prádla, usnadňují žehlení. Po sušení je prádlo měkké a má příjemnou vůni. Antistatický efekt - zbaví vaše prádlo

Skladem více než 30 ks
42,00 Kč

Měrná cena: 2,10 Kč / ks

Lilien Sun Active opalovací mléko OF 20 - 200 ml

Lilien Sun Active opalovací mléko OF 20 - 200 ml

Spolehlivě chrání před spálením a snižuje riziko vzniku slunečních alergií. Obohaceno o panthenol, beta-karoten, alantoin a jemný parfém bez alergenů. Má zvýšenou vstřebatelnost, lépe se roztírá, hydratuje, regeneruje a zachovává elasticitu a pružnost pokožky. Obsažený beta-karoten napomáhá k tvorbě lepšího a zdravějšího odstínu opálení.

Skladem více než 30 ks
89,00 Kč

Měrná cena: 445,00 Kč / l

Dove Original Woman deospray 150 ml

Dove Original Woman deospray 150 ml

Dove Original antiperspirant deosprej pro ženy 150 ml Celková péče o citlivou pokožku v podpaží. Dove antiperspirant deosprej je vysoce účinný a přitom k pokožce velmi jemný.

Skladem více než 30 ks
69,00 Kč

Měrná cena: 460,00 Kč / l

Green Shield Antibakterial 50 ks

Green Shield Antibakterial 50 ks

vlhčené ubrousky pro použití v domácnosti rychle odstraňují mastnotu v kuchyni a v koupelně, span style=

Skladem více než 30 ks
47,00 Kč

Měrná cena: 0,94 Kč / ks

Palmolive Sprchový gel XXL 500 ml OLIVA výhodné balení
Skladem více než 30 ks
59,00 Kč

Měrná cena: 118,00 Kč / l

Lacalut zubní pasta aktiv 75 ml -33%

Lacalut zubní pasta aktiv 75 ml

      Lacalut aktiv - zubní pasta , která napomáhá ochraně proti paradontóze. Účinnou látkou je aluminium laktát, alantoin a bisabolol, f

Skladem více než 30 ks
64,00 Kč

Měrná cena: 853,33 Kč / l

FROSCH čistič povrchů dětský 300 ml
Skladem více než 30 ks
69,00 Kč

Měrná cena: 230,00 Kč / l

Old spice stick gelový captain 70 ml

Old spice stick gelový captain 70 ml

Gelový antiperspirant poskytuje spolehlivou ochranu před pocením a zápachem po celých 48 hodin díky technologii postupného uvolňování.

Skladem 11 ks
89,00 Kč

Měrná cena: 1 271,43 Kč / l

GOT2B anti-frizz HAARSPRAY 250ml narovná vlasy
Skladem více než 30 ks
99,00 Kč

Měrná cena: 396,00 Kč / l

XANTO FabDeo osvěžovač tkanin, čalounění a odstraňovač pachů spray 600ml

XANTO FabDeo osvěžovač tkanin, čalounění a odstraňovač pachů spray 600ml

Osvěžovač tkanin a čalounění a odstraňovač pachů. Natlakován tak, že 600ml odpovídá 1000ml běžného spreje.

Skladem více než 30 ks
49,00 Kč

Měrná cena: 81,67 Kč / l

Zobrazit více

Superdezi 25kg

Superdezi 25kg

Dezinfekce ploch, povrchů, podlah, kuchyňského a hygienického náčiní a sanitární keramiky:
Připravte roztok smícháním 1 dílu přípravku a 9 dílů vody. Nechte působit 30 minut. Silně znečištěné povrchy před dezinfekcí mechanicky očistěte. Předměty a plochy přicházející do styku s potravinami po 30 minutách působení důkladně opláchněte pitnou vodou.

Skladem více než 30 ks
970,00 Kč

Měrná cena: 38,80 Kč / kg

Chanteclair Sgrassatore Universale Marsiglia 600 ml

Chanteclair Sgrassatore Universale Marsiglia 600 ml

Univerzální odmašťovač Chanteclair s vůní marseillského mýdla je účinný čisticí prostředek určený k odstraňování mastnoty a odolných nečistot. Hodí se především do kuchyně, ale využijete jej i při čištění dalších omyvatelných povrchů. Výrobce uvádí použití například na sporáky, trouby, grily, digestoře, pracovní desky nebo mikrovlnné trouby. Lze jej využít také k předčištění některých skvrn na textilu.

Skladem více než 30 ks
79,00 Kč

Měrná cena: 131,67 Kč / l

Coccolino Fresh Lavender Mist – koncentrovaná aviváž 1,702 l / 74 praní

Coccolino Fresh Lavender Mist – koncentrovaná aviváž 1,702 l / 74 praní

Coccolino Fresh Lavender Mist je koncentrovaná aviváž, která zanechává prádlo hebké, svěží a příjemně provoněné. Pomáhá omezovat elektrizování textilií a usnadňuje jejich žehlení. Vůně kombinuje tóny levandule, konvalinky a fialek. Balení vystačí až na 74 praní.

Skladem 28 ks
129,00 Kč

Měrná cena: 75,79 Kč / l

Chanteclair Bicarbonato prací gel 2070 ml 46 dávek

Chanteclair Bicarbonato prací gel 2070 ml 46 dávek

Chanteclair Bicarbonato je koncentrovaný tekutý prací gel s obsahem bikarbonátu neboli jedlé sody. Pomáhá odstraňovat běžné i odolnější nečistoty a nepříjemné pachy a zanechává prádlo čisté a svěží. Účinný je i při praní za nižších teplot. Balení 2070 ml vystačí až na 46 praní.

Skladem 30 ks
199,00 Kč

Měrná cena: 96,14 Kč / l

Max Color dekorační sprej stříbrný 150 ml

Max Color dekorační sprej stříbrný 150 ml

Stříbrný dekorační sprej Max Color na akrylátové bázi je vhodný pro vytváření dekorací a vánoční výzdobu. Lze jej použít například na květiny, jmelí, papír, látku a další vhodné materiály. Vytváří stříbrný dekorativní povrch.

Skladem 6 ks
99,00 Kč

Měrná cena: 660,00 Kč / l

W7 Cosmetics Cover Up Root Camouflage Kit Dark Brown 3,5 g

W7 Cosmetics Cover Up Root Camouflage Kit Dark Brown 3,5 g

Praktický krycí pudr na vlasy v odstínu Dark Brown, který pomáhá rychle zakrýt viditelné odrosty a šedivé vlasové kořínky mezi jednotlivými barveními. Po aplikaci sjednotí vzhled vlasů a lze jej používat podle potřeby. Balení obsahuje zrcátko a oboustranný aplikátor.

Skladem 1 ks
188,00 Kč

Měrná cena: 47 000,00 Kč / kg

Zobrazit více

TAŠKA OBYČEJNÁ ČERV 10KG igelitka

TAŠKA OBYČEJNÁ ČERV 10KG igelitka

Igelitka, nosnost až 10kg.

Skladem více než 30 ks
1,00 Kč

Měrná cena: 0,10 Kč / kg

VATOVÉ PODUŠKY LA PRIMA 100KS
Skladem více než 30 ks
25,00 Kč

Měrná cena: 0,25 Kč / ks

ORION mololapka 1ks

ORION mololapka 1ks

orion mololapka na potravinové moly cena za 1ks

Skladem více než 30 ks
15,00 Kč
FÓLIE KRYCÍ 4X5 METRŮ
Skladem více než 30 ks
19,00 Kč
DRÁTĚNKA NA NÁDOBÍ ARCONELKA
Skladem 20 ks
23,00 Kč
TUŽKA KOHINOOR HNĚDÁ
Skladem více než 30 ks
13,00 Kč
Nabídka obchodu
Akční slevy
Newsletter
Chcete dostávat informace o slevách, akcích a novinkách z našeho obchodu na email?:

Sledování zásilek
Zadejte číslo balíku:

DISKONTDROGERIE.cz

Telefon:777812121
E-mail: diskontdrogerie@gmail.com

člen Hospodářské Komory České republiky

Člen Hospodářské komory České republiky

Informace

Kontakt

Doprava a platba

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Reklamace

Odstoupení od kupní smlouvy

Ochrana osobních údajů

O nás

O nás

Ubytování