Nezařazené novinky

Cena od:
do: Kč  
L'Oréal Paris Hyaluron Specialist vyplňující hydratační micelární voda 200 ml

L'Oréal Paris Hyaluron Specialist vyplňující hydratační micelární voda 200 ml

Vyplňující hydratační micelární voda L'Oréal Paris Hyaluron Specialist šetrně čistí pleť a odstraňuje make-up z obličeje i očí. Obsahuje kyselinu hyaluronovou, která pomáhá pleť hydratovat a zanechává ji svěží, jemnější a příjemně osvěženou. Je vhodná pro všechny typy pleti včetně citlivé.

Skladem 3 ks
149,00 Kč

Měrná cena: 745,00 Kč / l

L'Oréal Paris Men Expert Hydra Energetic hydratační krém proti známkám únavy 50 ml

L'Oréal Paris Men Expert Hydra Energetic hydratační krém proti známkám únavy 50 ml

Hydratační pleťový krém L'Oréal Paris Men Expert Hydra Energetic je určen pro mužskou pleť se známkami únavy. Pomáhá pleť hydratovat až po dobu 24 hodin, osvěžuje její vzhled a přispívá ke zmírnění viditelných známek únavy. Rychle se vstřebává a nezanechává mastný ani lepivý pocit. Obsahuje mimo jiné vitamin C a kofein.

Skladem 1 ks
329,00 Kč

Měrná cena: 6 580,00 Kč / l

L'Oréal Paris Men Expert Power Age revitalizační 24h hydratační krém 50 ml

L'Oréal Paris Men Expert Power Age revitalizační 24h hydratační krém 50 ml

Revitalizační hydratační krém L'Oréal Paris Men Expert Power Age je určen pro muže se suchou pletí a viditelnými známkami stárnutí. Pomáhá pleť hydratovat, zpevnit a podpořit její pružnost. Zanechává pleť svěží, revitalizovanou a hebkou. Obsahuje mimo jiné kyselinu hyaluronovou, vitamin C a adenosin.

Skladem 1 ks
339,00 Kč

Měrná cena: 6 780,00 Kč / l

Listerine Spearmint ústní voda 500 ml

Listerine Spearmint ústní voda 500 ml

Listerine Spearmint je ústní voda s osvěžující příchutí máty určená pro každodenní péči o ústní dutinu. Pomáhá redukovat zubní plak, ničit bakterie v mezizubních prostorech a osvěžuje dech. Při pravidelném používání podporuje ochranu dásní.

Skladem více než 30 ks
89,00 Kč

Měrná cena: 178,00 Kč / l

Max Factor Ageless Elixir 2 v 1 Make-up + sérum 45 Warm Almond 30 ml

Max Factor Ageless Elixir 2 v 1 Make-up + sérum 45 Warm Almond 30 ml

Tekutý make-up Max Factor Ageless Elixir 2 v 1 spojuje krycí schopnost make-upu s pečujícími vlastnostmi séra. Pomáhá sjednotit tón pleti, zakrýt drobné nedokonalosti a opticky zmírnit vzhled jemných linek. Odstín 45 Warm Almond je určen pro středně tmavý tón pleti s teplým podtónem. Výrobek obsahuje také ochranný faktor SPF 15.

Skladem 1 ks
389,00 Kč

Měrná cena: 12 966,67 Kč / l

Max Factor Eye Luminizer Brightener 02 Fair Light – rozjasňovač očního okolí 15 ml

Max Factor Eye Luminizer Brightener 02 Fair Light – rozjasňovač očního okolí 15 ml

Rozjasňující korektor Max Factor Eye Luminizer Brightener v odstínu 02 Fair Light je určen speciálně pro citlivé oční okolí. Pomáhá opticky neutralizovat modrofialové tóny pod očima, čímž zmírňuje vzhled tmavých kruhů. Hydratační komplex s vitaminy pomáhá udržovat pokožku svěží a jemnou a speciální složení opticky redukuje viditelnost jemných linek.

Skladem 3 ks
229,00 Kč

Měrná cena: 15 266,67 Kč / l

Max Factor Facefinity All Day Flawless 3v1 make-up 01 Fair 30 ml

Max Factor Facefinity All Day Flawless 3v1 make-up 01 Fair 30 ml

Tekutý make-up Max Factor Facefinity All Day Flawless 3v1 v odstínu 01 Fair pomáhá sjednotit tón pleti, zakrýt nedokonalosti a vytvořit přirozený vzhled. Kombinuje vlastnosti podkladové báze, korektoru a make-upu v jednom produktu.

Skladem 2 ks
229,00 Kč

Měrná cena: 7 633,33 Kč / l

Max Factor Facefinity All Day Flawless 3v1 make-up 50 Natural 30 ml

Max Factor Facefinity All Day Flawless 3v1 make-up 50 Natural 30 ml

Tekutý make-up Max Factor Facefinity All Day Flawless 3v1 v odstínu 50 Natural kombinuje vlastnosti podkladové báze, make-upu a korektoru v jednom produktu. Pomáhá sjednotit tón pleti, zakrýt drobné nedokonalosti a vytvořit hladký, matný vzhled. Technologie Flexi-hold pomáhá make-upu přizpůsobit se pohybům obličeje a prodlužuje jeho výdrž. Produkt má SPF 20.

Skladem 1 ks
339,00 Kč

Měrná cena: 11 300,00 Kč / l

Max Factor Lipfinity 046 Innocent – dlouhotrvající rtěnka + lesk 2,3 ml + 1,9 g

Max Factor Lipfinity 046 Innocent – dlouhotrvající rtěnka + lesk 2,3 ml + 1,9 g

Dvoufázová rtěnka Max Factor Lipfinity v odstínu 046 Innocent kombinuje dlouhotrvající barevnou vrstvu s hydratačním vrchním leskem. Barevná složka vytvoří na rtech odolnou vrstvu, zatímco Top Coat pomáhá udržovat rty vláčné a dodává jim lesklý vzhled. U tohoto konkrétního výrobku je v dostupných katalozích uvedena výdrž až 8 hodin.

Skladem 1 ks
339,00 Kč

Měrná cena: 169 500,00 Kč / kg

Max Factor Lipfinity Lip Colour 070 Spicy – dlouhotrvající rtěnka + hydratační top coat

Max Factor Lipfinity Lip Colour 070 Spicy – dlouhotrvající rtěnka + hydratační top coat

Max Factor Lipfinity v odstínu 070 Spicy je dvoufázová tekutá rtěnka, která kombinuje intenzivní barvu s hydratačním vrchním balzámem. Barevná vrstva poskytuje dlouhotrvající efekt, zatímco Top Coat dodává rtům lesk a pomáhá udržovat jejich komfort. Produkt je určen pro výrazné a dlouhotrvající líčení rtů.

Skladem 1 ks
339,00 Kč

Měrná cena: 169 500,00 Kč / kg

Max Factor Lipfinity Lip Colour 142 Evermore Radiant – dlouhotrvající rtěnka a lesk 2,3 ml + 1,9 g

Max Factor Lipfinity Lip Colour 142 Evermore Radiant – dlouhotrvající rtěnka a lesk 2,3 ml + 1,9 g

Max Factor Lipfinity Lip Colour v odstínu 142 Evermore Radiant je dvoufázový systém pro dlouhotrvající líčení rtů. První krok dodává rtům intenzivní barvu s dlouhou výdrží, druhý krok tvoří hydratační vrchní vrstvu, která dodává rtům komfort a lesklý vzhled. Podle dostupných údajů může barva vydržet až 24 hodin.

Skladem 2 ks
339,00 Kč

Měrná cena: 169 500,00 Kč / kg

Max Factor Miracle Match Foundation 45 Warm Almond make-up 30 ml

Max Factor Miracle Match Foundation 45 Warm Almond make-up 30 ml

Tekutý make-up Max Factor Miracle Match v odstínu 45 Warm Almond pomáhá sjednotit tón pleti, zakrýt drobné nedokonalosti a vytvořit přirozený, zdravě působící vzhled. Má střední krytí a hydratační složky, díky kterým se snadno roztírá a příjemně se nosí.

Skladem 1 ks
339,00 Kč

Měrná cena: 11 300,00 Kč / l

Max Factor Miracle Touch Liquid Illusion Foundation 80 Bronze 11,5 g

Max Factor Miracle Touch Liquid Illusion Foundation 80 Bronze 11,5 g

Max Factor Miracle Touch je tuhý make-up s lehkou texturou, která se při kontaktu s pokožkou mění na jemnější, snadno roztíratelnou konzistenci. Pomáhá sjednotit tón pleti, vyhladit její vzhled a zakrýt drobné nedokonalosti. Poskytuje přirozeně působící vzhled a je vhodný pro každodenní líčení.

Skladem 1 ks
299,00 Kč

Měrná cena: 24 916,67 Kč / kg

Max Factor Panstik 01 – krémový make-up v tyčince 9 g

Max Factor Panstik 01 – krémový make-up v tyčince 9 g

Max Factor Panstik je krémový make-up v praktické vysouvací tyčince s vysokou krycí schopností. Pomáhá sjednotit tón pleti, zakrýt nedokonalosti, pigmentové skvrny a barevné nerovnosti. Krémová textura se snadno roztírá a umožňuje použít produkt jako make-up na celý obličej nebo lokálně jako korektor.

Skladem 3 ks
249,00 Kč

Měrná cena: 27 666,67 Kč / kg

Max Factor Second Skin Foundation 45 Warm Almond – make-up 35 ml

Max Factor Second Skin Foundation 45 Warm Almond – make-up 35 ml

Max Factor Second Skin Foundation v odstínu 45 Warm Almond je tekutý make-up určený pro sjednocení tónu pleti a zakrytí nedokonalostí. Jeho složení má vytvářet přirozený vzhled pleti bez výrazného efektu masky.

Skladem 2 ks
249,00 Kč

Měrná cena: 7 114,29 Kč / l

Max Factor Smooth Miracle Primer – podkladová báze pod make-up 30 ml

Max Factor Smooth Miracle Primer – podkladová báze pod make-up 30 ml

Max Factor Smooth Miracle Primer je podkladová báze, která připravuje pleť před nanesením make-upu. Pomáhá vyhlazovat povrch pleti a vytvářet rovnoměrný základ pro snadnější aplikaci make-upu. Hydratační složení přispívá k hebkému a upravenému vzhledu pleti.

Skladem 1 ks
399,00 Kč

Měrná cena: 13 300,00 Kč / l

Max Factor Xperience Sheer Gloss Balm 01 Sugared Pearl 3,6 g

Max Factor Xperience Sheer Gloss Balm 01 Sugared Pearl 3,6 g

Max Factor Xperience Sheer Gloss Balm je třpytivý balzám na rty v odstínu 01 Sugared Pearl, který kombinuje jemné barevné tónování, lesk a péči o rty. Obsahuje mangové a bambucké máslo, které pomáhají rty zvláčňovat a udržovat je hydratované. Produkt obsahuje také SPF 10.

Skladem 2 ks
179,00 Kč

Měrná cena: 44 750,00 Kč / kg

Max Factor Xperience Sheer Gloss Balm 02 Coral – balzám na rty 3,6 g

Max Factor Xperience Sheer Gloss Balm 02 Coral – balzám na rty 3,6 g

Max Factor Xperience Sheer Gloss Balm v odstínu 02 Coral je jemně tónovaný lesklý balzám na rty. Dodává rtům přirozený lesk a lehké zabarvení a zároveň pomáhá rty zvláčnit a hydratovat. Obsahuje mangové a bambucké máslo a SPF 10.

Skladem 1 ks
179,00 Kč

Měrná cena: 44 750,00 Kč / kg

Max Factor Xperience Sheer Gloss Balm 03 Amber – balzám na rty 3,6 g

Max Factor Xperience Sheer Gloss Balm 03 Amber – balzám na rty 3,6 g

Max Factor Xperience Sheer Gloss Balm v odstínu 03 Amber je jemně tónovaný balzám na rty, který dodává rtům přirozené zabarvení, lesk a hebký vzhled. Obsahuje pečující složky včetně mangového a bambuckého másla, které pomáhají rty zvláčňovat a udržovat je hydratované. Produkt je uváděn také s SPF 10.

Skladem 1 ks
179,00 Kč

Měrná cena: 44 750,00 Kč / kg

Maybelline New York Affinitone Mineral 040 Fawn – make-up 30 ml

Maybelline New York Affinitone Mineral 040 Fawn – make-up 30 ml

Maybelline Affinitone Mineral v odstínu 040 Fawn je tekutý make-up určený pro sjednocení tónu pleti a dosažení přirozeného vzhledu. Obsahuje vitamin E a jeho krytí lze postupně zvýšit nanesením další vrstvy.

Skladem 2 ks
129,00 Kč

Měrná cena: 4 300,00 Kč / l

Maybelline New York Super Stay 24H Micro-Flex 005 Light Beige – make-up 30 ml

Maybelline New York Super Stay 24H Micro-Flex 005 Light Beige – make-up 30 ml

Maybelline Super Stay 24H Micro-Flex je dlouhotrvající tekutý make-up v odstínu 005 Light Beige. Technologie Micro-Flex pomáhá make-upu přizpůsobit se pohybům obličeje a vytvářet přirozený vzhled bez výrazného efektu masky. Make-up je určen pro dlouhotrvající líčení a odolává teplu, potu a obtiskávání.

Skladem 3 ks
229,00 Kč

Měrná cena: 7 633,33 Kč / l

Želatina labeta vaječná tlačenka 20g
Skladem 19 ks
17,00 Kč

Měrná cena: 850,00 Kč / kg

Str8 minispray cool dry 50ml
Skladem 29 ks
29,00 Kč

Měrná cena: 580,00 Kč / l

Softlan 650ml passion rose
Skladem více než 30 ks
49,00 Kč

Měrná cena: 75,38 Kč / l

Str8 minispray original 50ml
Skladem 17 ks
29,00 Kč

Měrná cena: 580,00 Kč / l

Softlan 650ml tropical
Skladem více než 30 ks
49,00 Kč

Měrná cena: 75,38 Kč / l

NIVEA Fresh Sensation antiperspirant ve spreji 150 ml

NIVEA Fresh Sensation antiperspirant ve spreji 150 ml

NIVEA Fresh Sensation je dámský antiperspirant ve spreji poskytující až 72hodinovou ochranu proti pocení a nepříjemnému zápachu. Aktivně pomáhá bojovat proti bakteriím způsobujícím zápach a zanechává svěží pocit. Složení je bez alkoholu.

Skladem více než 30 ks
77,00 Kč

Měrná cena: 513,33 Kč / l

NIVEA Orchard Breeze antiperspirant ve spreji 150 ml

NIVEA Orchard Breeze antiperspirant ve spreji 150 ml

NIVEA Orchard Breeze je antiperspirant ve spreji, který poskytuje až 72hodinovou ochranu proti pocení a nepříjemnému tělesnému zápachu. Jemné složení bez etylalkoholu pečuje o pokožku podpaží a zanechává svěží ovocnou vůni inspirovanou zeleným jablkem a citrusy.

Skladem více než 30 ks
77,00 Kč

Měrná cena: 513,33 Kč / l

Essence Lash Princess Liner Black Waterproof voděodolné oční linky 3 ml

Essence Lash Princess Liner Black Waterproof voděodolné oční linky 3 ml

Tekuté voděodolné oční linky essence Lash Princess v černém odstínu. Plstěný aplikátor s přesnou špičkou umožňuje vytvořit velmi jemnou linku i výraznější a intenzivní líčení očí. Produkt je veganský a vyrobený v Německu.

Skladem 4 ks
95,00 Kč

Měrná cena: 31 666,67 Kč / l

Herr Klee Universal prací prášek 10 kg – 120 praní

Herr Klee Universal prací prášek 10 kg – 120 praní

Univerzální prací prášek Herr Klee Universal je vhodný pro praní bílého i stálobarevného prádla. Účinně odstraňuje běžné i odolnější nečistoty a je vhodný pro praní při teplotách 30–95 °C. Balení o hmotnosti 10 kg vystačí až na 120 praní.

Skladem 8 ks
299,00 Kč

Měrná cena: 29,90 Kč / kg

Versace w crystal noir edp 30ml
Skladem 1 ks
1 599,00 Kč

Měrná cena: 53 300,00 Kč / l

Syoss šampon pro curls 440ml
Skladem 22 ks
94,00 Kč

Měrná cena: 213,64 Kč / l

Syoss šampon repair deep caring 440ml poškoz
Skladem 22 ks
94,00 Kč

Měrná cena: 213,64 Kč / l

Nabídka obchodu
Akční slevy
Newsletter
Chcete dostávat informace o slevách, akcích a novinkách z našeho obchodu na email?:

Sledování zásilek
Zadejte číslo balíku:

DISKONTDROGERIE.cz

Telefon:777812121
E-mail: diskontdrogerie@gmail.com

člen Hospodářské Komory České republiky

Člen Hospodářské komory České republiky

Informace

Kontakt

Doprava a platba

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Reklamace

Odstoupení od kupní smlouvy

Ochrana osobních údajů

O nás

O nás

Ubytování