Lakma

Lakma Česká Republika s.r.o.

Malé náměstí 14/30
500 03 Hradec Králové

Tel.: +420 491 041 033
E-mail: lakma.czech@lakma.com

Cena od:
do: Kč  
CLEANLUX prostředek na důkladný úklid 750 ml

CLEANLUX prostředek na důkladný úklid 750 ml

Odstraňuje staré zaschlé skvrny od barev a laků, olejů atd.
Účinný smývač znehodnocených vrstev lesků na podlahy.

Skladem 2 ks
95,00 Kč

Měrná cena: 126,67 Kč / l

Mr.teppich x skvrnám čalounění 600ml pěna květy

Mr.teppich x skvrnám čalounění 600ml pěna květy

Impregnuje vlákna a tím je chrání proti špíně.

Skladem 5 ks
104,00 Kč

Měrná cena: 173,33 Kč / l

Sidolux 5l uni cotton with peony
Skladem více než 30 ks
165,00 Kč

Měrná cena: 33,00 Kč / l

Sidolux 5l uni soda Blue flower

Sidolux 5l uni soda Blue flower

Prostředek je charakteristický svou originální exotickou vůní a dokonalými čistícími vlastnostmi. Díky unikátnímu systému Soda Power, jehož působení změkčuje vodu, odstraňuje Sidolux univerzální čisticí prostředek velmi rychle nečistoty z povrchu. Produkt ...

Skladem více než 30 ks
169,00 Kč

Měrná cena: 33,80 Kč / l

Sidolux čistič oken Anti Fog 500 ml

Sidolux čistič oken Anti Fog 500 ml

Sidolux čistič oken Anti Fog 500ml Protizamlžovací čistič oken s NANO technologií 500ml, span style

Skladem 25 ks
48,00 Kč

Měrná cena: 96,00 Kč / l

Sidolux Expert k ochraně a leštění – PVC a linoleum 5 litrů

Sidolux Expert k ochraně a leštění – PVC a linoleum 5 litrů

Podlahy vyrobené z linolea či PVC se u Vás doma budou lesknout jako nikdy dříve. Tajemstvím tohoto prostředku jsou správně namíchané polymery. Díky nim se po nanesení prostředku podlaha z linolea či PVC leskne po dlouhou dobu!

Skladem 7 ks
699,00 Kč

Měrná cena: 139,80 Kč / l

SIDOLUX Expert ochrana a lesk dřevěných a plovoucích podlah 750ml

SIDOLUX Expert ochrana a lesk dřevěných a plovoucích podlah 750ml

Prostředek na ochranu a lesk dřevěných podlah. Použitím vzniká lesk bez nutnosti pracného leštění. Chrání podlahy před poškábáním. Vyplňuje póry a spáry.
Ochraný lesk na podlahy doporučujeme použít 4x ročně.

Skladem 22 ks
126,00 Kč

Měrná cena: 168,00 Kč / l

Sidolux expert ochranný lesk na podlahy PVC,linoleum,dlažba 750ml

Sidolux expert ochranný lesk na podlahy PVC,linoleum,dlažba 750ml

Sidolux Expert lesk bez leštění ochrana a lesk pro PVC, linoleum, dlažba protiskluzový vyrábí Lakma Použitím prostředku vzniká lesk bez nutnosti pracného leštění.   

Skladem 14 ks
111,00 Kč

Měrná cena: 148,00 Kč / l

Sidolux Expert ochranný lesk na venkovní povrchy kámen, dlažba 5 l

Sidolux Expert ochranný lesk na venkovní povrchy kámen, dlažba 5 l

Speciální prostředek Sidolux Expert na vytvoření lesku a ochrany podlahy a povrchů z dlažby a kamene. Obsahuje polymery, které zajišťují vznik speciální vrstvy. Tento povlak vyplňuje mikropoškození, vzniklé během užívání podlahy, a chrání ji tak před ...

Skladem 9 ks
699,00 Kč

Měrná cena: 139,80 Kč / l

Sidolux Expert ochranný lesk – kámen, teracco, venkovní povrchy 750 ml

Sidolux Expert ochranný lesk – kámen, teracco, venkovní povrchy 750 ml

Sidolux je prostředek na ochranu a lesk venkovních i vnitřních povrchů - podlah z mramoru, přírodní kámen, pískovec, obklady, obkladové pásky, zámkové dlažby . Chrání před vnikáním nečistot a vody do hloubky povrchu. Chrání povrch př

Skladem 1 ks
111,00 Kč

Měrná cena: 148,00 Kč / l

Sidolux Expert ochranný lesk – plovoucí podlahy a laminátu 750 ml
Skladem 22 ks
126,00 Kč

Měrná cena: 168,00 Kč / l

Sidolux Foam Dish pěna na mytí nádobí Bazalka a Máta 300 ml

Sidolux Foam Dish pěna na mytí nádobí Bazalka a Máta 300 ml

Sidolux Foam Dish je praktická pěna pro ruční mytí nádobí. Speciální dávkovač vytváří okamžitě bohatou a hustou pěnu, která dobře ulpívá na povrchu houbičky i nádobí a pomáhá účinně odstraňovat mastnotu a zaschlé zbytky jídla. Díky pěně je dávkování jednoduché a pohodlné.

Skladem 1 ks
59,00 Kč

Měrná cena: 196,67 Kč / l

Sidolux Foam Dish pěna na mytí nádobí Mango 300 ml

Sidolux Foam Dish pěna na mytí nádobí Mango 300 ml

Sidolux Foam Dish je praktická pěna určená pro ruční mytí nádobí. Speciální pěnový dávkovač vytváří bohatou pěnu, která pomáhá odstraňovat mastnotu, zbytky jídla a další nečistoty z nádobí. Pěna se snadno nanáší a umožňuje pohodlné dávkování.

Skladem 1 ks
59,00 Kč

Měrná cena: 196,67 Kč / l

Sidolux mycí prostředek na dlažbu a lino, PVC 750 ml ylang

Sidolux mycí prostředek na dlažbu a lino, PVC 750 ml ylang

 Sidolux mycí prostředek na dlažbu a lino, PVC 750 ml   Nezanechává šmouhy, lehce odstraňuje veškerou špínu a nečistoty, zanechává dlouhotrvající, svěží vůni. Změkčuje vodu.  span style="color

Skladem 13 ks
92,00 Kč

Měrná cena: 122,67 Kč / l

Sidolux na okna a zrcadla nano code Lemon 500 ml

Sidolux na okna a zrcadla nano code Lemon 500 ml

Sidolux na okna s citronovou vůní 500ml  s výtečnou NANO technologií  SIDOLUX Lemon čistič oken s NANO technologií 500 ml.Řada Sidolux WINDOW NANO CODE obsa

Skladem 23 ks
48,00 Kč

Měrná cena: 96,00 Kč / l

Sidolux okno a rámy 1l marseill lavender
Skladem 17 ks
87,00 Kč

Měrná cena: 87,00 Kč / l

Sidolux okno a rámy 1l ylang ylang
Skladem 16 ks
87,00 Kč

Měrná cena: 87,00 Kč / l

Sidolux okno arktik doypack 500ml nano technologie

Sidolux okno arktik doypack 500ml nano technologie

Návod k použití: Náhradní náplň nalijte do vhodného rozprašovače. Nastříkejte přípravek přímo na čištěný povrch a následně jej otřete čisto

Skladem 14 ks
38,00 Kč

Měrná cena: 76,00 Kč / l

Sidolux okno japanese cherry doypack 500ml nano technologie

Sidolux okno japanese cherry doypack 500ml nano technologie

Jasně. U Sidolux Okna a zrcadla Japanese Cherry, Nano Code, doypack 500 ml jsem dohledal konkrétní údaje k tomuto výrobku. Bezpečnostní klasifikace se uvádí strong data-end="176" d

Skladem 13 ks
38,00 Kč

Měrná cena: 76,00 Kč / l

Sidolux okno marseillské mýdlo,levandule 500ml nano technologie

Sidolux okno marseillské mýdlo,levandule 500ml nano technologie

Čistá a průzračná okna s osvěžující vůni citronu! Díky nano technologii okna umytá tímto prostředkem zůstanou čistá dvakrát déle, než při  užití jiného produktu. Nezanechává šmouhy a má příjemnou vůni. Základní složkou produktu je alkohol. Díky tomu ...

Skladem 9 ks
48,00 Kč

Měrná cena: 96,00 Kč / l

Sidolux okno marseilské mýdlo,levand doypack 500ml nano technologie

Sidolux okno marseilské mýdlo,levand doypack 500ml nano technologie

Náhradní náplň do mechanického rozprašovače

Skladem 9 ks
38,00 Kč

Měrná cena: 76,00 Kč / l

Počet nalezených produktů: 44

Nabídka obchodu
Akční slevy
Newsletter
Chcete dostávat informace o slevách, akcích a novinkách z našeho obchodu na email?:

Sledování zásilek
Zadejte číslo balíku:

DISKONTDROGERIE.cz

Telefon:777812121
E-mail: diskontdrogerie@gmail.com

člen Hospodářské Komory České republiky

Člen Hospodářské komory České republiky

Informace

Kontakt

Doprava a platba

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Reklamace

Odstoupení od kupní smlouvy

Ochrana osobních údajů

O nás

O nás

Ubytování