Lakma (2)

Lakma Česká Republika s.r.o.

Malé náměstí 14/30
500 03 Hradec Králové

Tel.: +420 491 041 033
E-mail: lakma.czech@lakma.com

Cena od:
do: Kč  
Sidolux Premium na mytí vinyl,lino,dlažba s kokosovou vůní 750ml

Sidolux Premium na mytí vinyl,lino,dlažba s kokosovou vůní 750ml

SIDOLUX Premium Floor Care – kokos & máta Sidolux Premium Floor Care je účinný čisticí prostředek určený pro mytí a údržbu podlah /strong

Skladem 29 ks
75,00 Kč

Měrná cena: 100,00 Kč / l

Sidolux Professional čistič na ploché obrazovky s rozprašovačem 200 ml

Sidolux Professional čistič na ploché obrazovky s rozprašovačem 200 ml

Nový Sidolux Professional na ploché obrazovky dokonale čistí obrazovky zařízení LCD, TFT, Plasma, monitory, laptopy, palmtopy, netbooky, smartphony, touchpady, obrazovky přístrojů GPS, skenery a jiné skleněné povrchy. Produkt je také určený pro čištění ...

Skladem 12 ks
80,00 Kč

Měrná cena: 400,00 Kč / l

Sidolux professional na koupelny 500 ml

Sidolux professional na koupelny 500 ml

Sidolux Professional Koupelna čistič s aktivní pěnou je čisticí přípravek určený k udržení hygienické čistoty v koupelnách. Díky speciální receptuře snadno a účinně odstraňuje vodní kámen, zbytky mýdla a jiné nečistoty z  vodovodních baterií, sprchových zástěn, umyvadel, van. Prostředek vytváří aktivní pěnu, která delší čas působí na čištěný povrch. Zanechává příjemnou svěží ovocnou vůni.

Skladem 23 ks
52,00 Kč

Měrná cena: 104,00 Kč / l

Sidolux professional na koupelny doypack 500 ml

Sidolux professional na koupelny doypack 500 ml

Náhradní náplň do rozprašovače.

Skladem 2 ks
41,00 Kč

Měrná cena: 82,00 Kč / l

Sidolux professional na kuchyně aktivní pěna 500 ml

Sidolux professional na kuchyně aktivní pěna 500 ml

Sidolux Professional Kuchyně je připraven k udržení každodenní čistoty v kuchyních. Snadno a účinně odstraňuje nečistoty typické pro kuchyně. Je vhodný pro čištění digestoří, kuchyňských skříněk, chromoniklových povrchů, keramických povrchů, povrchů z lakovaného dřeva a dalších voděodolných povrchů. Účinně odstraňuje zbytky zaschlého jídla, nečistoty, mastnotu a  hygienizuje povrchy.

Čicticí prostředek Sidolux Professional Kuchyně vytváří aktivní pěnu, která delší čas působí na čištěný povrch. Zanechává příjemnou svěží ovocnou vůni. Prostředek je vhodný na čištění ploch přicházejících do kontaktu s potravinami. Nepoškozuje čištěný povrch.

Skladem 10 ks
52,00 Kč

Měrná cena: 104,00 Kč / l

Sidolux professional na kuchyně doypack 500 ml

Sidolux professional na kuchyně doypack 500 ml

Návod k použití: Nastříkejte přípravek ve formě aktivní pěny na čištěný povrch a nechte přibližně 1 minutu působit. Poté povrch setřete čistou utěrkou, hadříkem nebo papírovou utěrkou. Následně povrch vytřete do sucha čistou utěrkou. V případě potřeby ...

Skladem 2 ks
41,00 Kč

Měrná cena: 82,00 Kč / l

SIDOLUX UNI SODA Marseilské MÝDLO 1L

SIDOLUX UNI SODA Marseilské MÝDLO 1L

Prostředek pro mytí všech omyvatelných povrchů s vůní marseilského mýdla. Nezanechává šmouhy lehce odstraňuje veškerou špínu. zanechává dlouhotrvající vůni obsah 1l   Sidolux  univerzální čistící prostředek na všechny omyvatelné povrchy a podlahy. ...

Skladem více než 30 ks
40,00 Kč

Měrná cena: 40,00 Kč / l

SIDOLUX UNIversal GREEN TEA WITH CHERRY BLOSSOMS 1000ml
Skladem více než 30 ks
40,00 Kč

Měrná cena: 40,00 Kč / l

Sidolux Universal Japanese Cherry univerzální čistič na povrchy 1 l

Sidolux Universal Japanese Cherry univerzální čistič na povrchy 1 l

Sidolux  univerzální čistící prostředek na všechny omyvatelné povrchy a podlahy s vůní Květu japonské třešně. Svěží květinová vůně japonské sakury doplněná lehkým nádechem marseillského mýdla.   Sidolux je všestranným vonným čistícím prostředkem na ...

Skladem více než 30 ks
40,00 Kč

Měrná cena: 40,00 Kč / l

Sidolux universal Marseilské mýdlo s Levandulí 5 l

Sidolux universal Marseilské mýdlo s Levandulí 5 l

Velmi efektivně emulguje nečistoty díky systému Soda Power a snadnějii je díky tomu odstraňuje z mytého povrchu. S prostředkem SIDOLUX UNIVERSAL je úklid snadný a příjemný díky vyjímečným vůním, které po úklidu nádherně provoní mytý prostor.   Sidolux ...

Skladem 25 ks
169,00 Kč

Měrná cena: 33,80 Kč / l

Sidolux universal soda Power Green Grapes 5 l

Sidolux universal soda Power Green Grapes 5 l

Sidolux parfemovaný univerzální čistící prostředek na všechny omyvatelné povrchy a podlahy s vůní Hroznového vína XXL balení p style="margin: 0px 0px 0.5em; pa

Skladem více než 30 ks
182,00 Kč

Měrná cena: 36,40 Kč / l

Sidolux Universal Soda Power Japanese Cherry tekutý mycí prostředek 5 l

Sidolux Universal Soda Power Japanese Cherry tekutý mycí prostředek 5 l

Sidolux Universal Soda Power Japanese Cherry tekutý mycí prostředek 5 l p style="margin: 0px 0px 0.5em; padding: 0px; line-height: 1.5em; color: rgb(78, 78, 78

Skladem více než 30 ks
169,00 Kč

Měrná cena: 33,80 Kč / l

Sidolux Universal Soda Power Marseilské mýdlo univerzální mycí prostředek 5 l

Sidolux Universal Soda Power Marseilské mýdlo univerzální mycí prostředek 5 l

Možnost velmi výhodné ceny dopravy při paletovém odběru. Více info na 608065045

Skladem více než 30 ks
165,00 Kč

Měrná cena: 33,00 Kč / l

Sidolux universal soda Power Orchid Flower 1 l
Skladem 11 ks
59,00 Kč

Měrná cena: 59,00 Kč / l

SIDOLUX Universal SODA POWER s vůní PINK CREAM 1000ml
Skladem více než 30 ks
40,00 Kč

Měrná cena: 40,00 Kč / l

Sidolux Universal Svěží citron 5 l

Sidolux Universal Svěží citron 5 l

Sidolux parfemovaný univerzální čistící prostředek na všechny omyvatelné povrchy a podlahy s vůní Svěží citron p style="margin: 0px 0px 0.5em; padding: 0px; li

Skladem 4 ks
182,00 Kč

Měrná cena: 36,40 Kč / l

SIDOLUX univerzální blue Flower 1 l
Skladem více než 30 ks
40,00 Kč

Měrná cena: 40,00 Kč / l

Sidolux Window Nano Code Artic na okna, skla a zrcadlal s Nano technologií rozprašovač 500 ml.
Skladem více než 30 ks
48,00 Kč

Měrná cena: 96,00 Kč / l

Sidolux Z na péči o náhrobní kameny krém na čištění náhrobků 330 g +a lesk povrchu náhrobků 250 ml

Sidolux Z na péči o náhrobní kameny krém na čištění náhrobků 330 g +a lesk povrchu náhrobků 250 ml

Leštěnka na náhrobky odstraňuje mech a usazeniny. Použití na kámen, mramor a žulu. V duopaku také mléko na ochranu povrchu a dodání lesku.  p style="margin: 0p

Skladem 27 ks
99,00 Kč

Měrná cena: 300,00 Kč / kg

SIDOLUXEXPERT NA Mytí PODLAH dřevěné a plovoucí 750ml
Skladem 15 ks
92,00 Kč

Měrná cena: 122,67 Kč / l

Sidoluxuni soda baltic amber 1l

Sidoluxuni soda baltic amber 1l

Díky unikátnímu systému S

Skladem 22 ks
44,00 Kč

Měrná cena: 44,00 Kč / l

Počet nalezených produktů: 44

Nabídka obchodu
Akční slevy
Newsletter
Chcete dostávat informace o slevách, akcích a novinkách z našeho obchodu na email?:

Sledování zásilek
Zadejte číslo balíku:

DISKONTDROGERIE.cz

Telefon:777812121
E-mail: diskontdrogerie@gmail.com

člen Hospodářské Komory České republiky

Člen Hospodářské komory České republiky

Informace

Kontakt

Doprava a platba

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Reklamace

Odstoupení od kupní smlouvy

Ochrana osobních údajů

O nás

O nás

Ubytování