Real Chimica S.r.l., Itálie

Cena od:
do: €  
Chanteclair Bicarbonato prací gel 2070 ml 46 dávek

Chanteclair Bicarbonato prací gel 2070 ml 46 dávek

Chanteclair Bicarbonato je koncentrovaný tekutý prací gel s obsahem bikarbonátu neboli jedlé sody. Pomáhá odstraňovat běžné i odolnější nečistoty a nepříjemné pachy a zanechává prádlo čisté a svěží. Účinný je i při praní za nižších teplot. Balení 2070 ml vystačí až na 46 praní.

Skladem 30 ks
8,54 €

Měrná cena: 4,13 € / l

Chanteclair Colorati prací gel na barevné prádlo 2070 ml 46 praní

Chanteclair Colorati prací gel na barevné prádlo 2070 ml 46 praní

Chanteclair Colorati je koncentrovaný tekutý prací prostředek určený pro barevné prádlo. Speciální složení pomáhá účinně odstraňovat nečistoty a skvrny i při nižších teplotách a zároveň pomáhá chránit intenzitu barev a omezovat jejich blednutí. Je vhodný pro praní v pračce i pro ruční praní.

Skladem 24 ks
8,54 €

Měrná cena: 4,13 € / l

Chanteclair Marsiglia prací gel 2070 ml 46 praní

Chanteclair Marsiglia prací gel 2070 ml 46 praní

Chanteclair Marsiglia je koncentrovaný tekutý prací gel s obsahem marseillského mýdla a odmašťovací složkou. Účinně odstraňuje běžné i odolnější nečistoty a mastné skvrny, přičemž je účinný také při praní za nižších teplot. Vhodný pro bílé i barevné prádlo. Balení vystačí až na 46 praní.

Skladem 24 ks
8,54 €

Měrná cena: 4,13 € / l

Chanteclair Muschio Bianco prací gel 2070 ml 46 PD

Chanteclair Muschio Bianco prací gel 2070 ml 46 PD

Chanteclair Muschio Bianco je koncentrovaný tekutý prací prostředek vhodný pro bílé i barevné prádlo. Speciální složení s účinnými enzymy a odmašťovací složkou pomáhá odstranit i odolné a zaschlé skvrny. Účinně pere také při nízkých teplotách a zároveň pomáhá šetrně pečovat o vlákna a barvy.

Skladem 24 ks
8,54 €

Měrná cena: 4,13 € / l

Chanteclair Pulito Profondo prací gel 2070 ml 46 praní

Chanteclair Pulito Profondo prací gel 2070 ml 46 praní

Chanteclair Pulito Profondo je koncentrovaný prací gel s extra odmašťovací silou. Díky složení obohacenému o účinný odmašťovač pomáhá odstranit i odolné nečistoty a mastné skvrny. Účinně pere také při nízkých teplotách a zanechává prádlo čisté a svěží. Balení vystačí až na 46 pracích dávek.

Skladem 24 ks
8,54 €

Měrná cena: 4,13 € / l

Počet nájdených produktov: 5

Ponuka
Akčné zľavy
Newsletter
Chcete dostávať informácie o zľavách, akciách a novinkách z nášho obchodu na email?:

Sledovanie zásielok
Zadajte číslo balíka:

DISKONTDROGERIE.cz

Telefon:777812121
E-mail: diskontdrogerie@gmail.com

člen Hospodářské Komory České republiky

Člen Hospodářské komory České republiky

Informace

Kontakt

Doprava a platba

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Reklamace

Odstoupení od kupní smlouvy

Ochrana osobních údajů

O nás

O nás

Ubytování