Technická drogerie

Cena od:
do: Kč  
ORION MUCHOLAPKA PÁSOVÁ

ORION MUCHOLAPKA PÁSOVÁ

    Orion mucholapka pásová Návod na použití Ze zadní strany odstraňte oba žluté ochranné pásky. Pomocí takto odkrytých

Skladem 28 ks
52,00 Kč
ORION nástraha na potravinové moly 2ks

ORION nástraha na potravinové moly 2ks

ORION nástraha na potravinové moly , lze ji umístit v horizontální i vertikální poloze, moli jsou uvězněni uvnitř nástrahy, takže nejsou vidět a

Skladem 7 ks
74,00 Kč

Měrná cena: 37,00 Kč / ks

Osvěžovač Wind 5v1 citron 300ml

Osvěžovač Wind 5v1 citron 300ml

sprej - osvěžovač wind 5v1 citron

Skladem 20 ks
29,00 Kč

Měrná cena: 96,67 Kč / l

PE-PO čirý lampový olej 1 l pepo

PE-PO čirý lampový olej 1 l pepo

PE-PO lampový olej se hodí pro všechny typy olejových či petrolejových lamp a zahradních pochodní. Hoří i  při nízkých teplotách. Je ideální na chaty, chalupy, zahrádky nebo k  bazénům. S jeho pomocí si vytvoříte příjemnou atmosféru, kdekoli budete chtít.

Skladem více než 30 ks
107,00 Kč

Měrná cena: 107,00 Kč / l

PE-PO čistící poleno 1100 g pepo

PE-PO čistící poleno 1100 g pepo

Čisticí poleno je přípravek k odstraňování sazí z komínů a kouřovodů.   Zlepšuje hospodárnost provozu kamen a kotlů a působí preventivně proti vzniku požárů způsobených vznícením sazí v kouřovodech.   Čisticí poleno obsahuje minerální katalyzátory, ...

Skladem 15 ks
149,00 Kč

Měrná cena: 135,45 Kč / kg

PE-PO Kominíček chemický odstraňovač sazí 5× 14 g pepo

PE-PO Kominíček chemický odstraňovač sazí 5× 14 g pepo

Kominíček je přípravek k chemickému odstraňovaní sazí z komínů a kouřovodů. Kominíček zároveň zlepšuje  hospodárnost provozu kamen a kotlů, takže jeho používáním ušetříte. Působí preventivně také proti vzniku požárů způsobených vznícením sazí v kouřovodech. ...

Skladem více než 30 ks
60,00 Kč

Měrná cena: 4 285,71 Kč / kg

PE-PO pevný podpalovač 40ks pepo

PE-PO pevný podpalovač 40ks pepo

PE-PO podpalovač pevný - 40 podpalů (folie)   PE-PO pevný podpalovač je určen k podpalování uhlí, dřeva, dřevěného uhlí nebo b

Skladem více než 30 ks
26,00 Kč

Měrná cena: 0,65 Kč / ks

PE-PO pevný podpalovač 40podpalů (folie) 260g

PE-PO pevný podpalovač 40podpalů (folie) 260g

PE-PO podpalovač pevný - 40 podpalů (folie)   PE-PO pevný podpalovač je určen k podpalování uhlí, dřeva, dřevěného uhlí nebo b

Skladem více než 30 ks
26,00 Kč

Měrná cena: 100,00 Kč / kg

PE-PO TEKUTÉ 500ML

PE-PO TEKUTÉ 500ML

Tekutý podpalovač. Určen k podpalování pevných hořlavých materiálů jako je dřevěné uhlí, uhlí, dřevo nebo brikety. Obsah

Skladem 9 ks
52,00 Kč

Měrná cena: 104,00 Kč / l

PE-PO tekutý podpalovač 1 l Pepo

PE-PO tekutý podpalovač 1 l Pepo

PE-PO tekutý podpalovač j e určený k podpalování pevných hořlavých materiálů jako je dřevěné uhlí. Hoří bez sazí a pachu. Vhodný

Skladem více než 30 ks
86,00 Kč

Měrná cena: 86,00 Kč / l

PEPO pevný podpalovač 40podpalů (folie) 260g

PEPO pevný podpalovač 40podpalů (folie) 260g

PE-PO podpalovač pevný - 40 podpalů (folie)   PE-PO pevný podpalovač je určen k podpalování uhlí, dřeva, dřevěného uhlí nebo b

Skladem více než 30 ks
26,00 Kč

Měrná cena: 100,00 Kč / kg

Petrolej 4l

Petrolej 4l

PETROLEJ je technická kapalina určená ke svícení v  petrolejových lampách.
Výrobek obsahuje vybranou frakci petroleje se sníženou čadivostí. Uchovávejte lampy naplněné touto kapalinou mimo dosah dětí. Jediný doušek oleje do lamp nebo dokonce sání knotu lampy může vést k životu ohrožujícímu poškození plic.
Výrobek nesmí být použit nebo nabízen k prodeji pro pohon motorů nebo k výrobě pohonné hmoty či maziva nebo pro výrobu tepla.

Složení:
Uhlovodíky C11-C14, n-alkany, isoalkany, cyklické < 2 % aromátů.

Skladem 19 ks
445,00 Kč

Měrná cena: 111,25 Kč / l

Petrolej 700 ml

Petrolej 700 ml

petrolej

Skladem 17 ks
92,00 Kč

Měrná cena: 131,43 Kč / l

Petrolej 9l

Petrolej 9l

🔥 Petrolej – Technická kapalina Popis produktu: Petrolej je kvalitní technická kap

Skladem 12 ks
983,00 Kč

Měrná cena: 109,22 Kč / l

Petrolej bez spotřební daně 700 ml plast

Petrolej bez spotřební daně 700 ml plast

Na svícení v petrolejových lampách a čištění. Obsahuje vybranou frakci petroleje se sníženou čadivostí.

Skladem více než 30 ks
84,00 Kč

Měrná cena: 120,00 Kč / l

Plamo Pevný podpalovač zatápěč 300 g

Plamo Pevný podpalovač zatápěč 300 g

SUPER CENA
Pro kachlová kamna, sporáky, krby, grily, otevřená ohniště apod.
Se sníženou tvorbou dýmu a prodlouženou dobou hoření.

Skladem více než 30 ks
39,00 Kč

Měrná cena: 130,00 Kč / kg

PRENOCEL OBUVNICKÉ LEPIDLO 45 ml

PRENOCEL OBUVNICKÉ LEPIDLO 45 ml

Lepidlo PRENOCEL 45 ml

Skladem 16 ks
40,00 Kč

Měrná cena: 1 142,86 Kč / kg

RAID háček proti molům s vůní cedru 2KS

RAID háček proti molům s vůní cedru 2KS

gelový háček proti molům s vůní cedru.
balení obsahuje 2 háčky

Skladem 2 ks
125,00 Kč

Měrná cena: 62,50 Kč / ks

SÁDRA BÍLÁ 1KG

SÁDRA BÍLÁ 1KG

sádra bílá na modelářské a elektroistalační práce k opravě děr a nerovností ve zdivu před malováním, vhodná k odlévání 1kg.

Skladem více než 30 ks
20,00 Kč

Měrná cena: 20,00 Kč / kg

Sitol cídidlo na kovy, sklo i zrcadla 300 g

Sitol cídidlo na kovy, sklo i zrcadla 300 g

Sitol  čistí a leští ušlechtilé kovy. Přiměřené množství sitolu naneste na vlhký textil a předmět důkladně vyčistěte. Po zaschnutí suchým textilem vyčistěte. obsah 300g

Skladem více než 30 ks
26,00 Kč

Měrná cena: 86,67 Kč / kg

SKALICE ZELENÁ 1KG

SKALICE ZELENÁ 1KG

Zelená skalice na hubení mechů v travnatých plochách 1 kg

Skladem více než 30 ks
39,00 Kč

Měrná cena: 39,00 Kč / kg

Bros Mucholapka 1ks

Bros Mucholapka 1ks

Tradiční válcová mucholapka. Speciální lepidlo zajišťuje spolehlivé fungování mucholapky při různých teplotách a vlhkosti na velmi dlouhou dobu.

Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o výrobku.

Skladem více než 30 ks
7,00 Kč

Měrná cena: 7,00 Kč / ks

ORION mololapka 1ks

ORION mololapka 1ks

orion mololapka na potravinové moly cena za 1ks

Skladem více než 30 ks
15,00 Kč
SÁDRA BÍLÁ 1KG

SÁDRA BÍLÁ 1KG

sádra bílá na modelářské a elektroistalační práce k opravě děr a nerovností ve zdivu před malováním, vhodná k odlévání 1kg.

Skladem více než 30 ks
20,00 Kč

Měrná cena: 20,00 Kč / kg

PE-PO pevný podpalovač 40podpalů (folie) 260g

PE-PO pevný podpalovač 40podpalů (folie) 260g

PE-PO podpalovač pevný - 40 podpalů (folie)   PE-PO pevný podpalovač je určen k podpalování uhlí, dřeva, dřevěného uhlí nebo b

Skladem více než 30 ks
26,00 Kč

Měrná cena: 100,00 Kč / kg

KYSELINA SOLNA 1L 1KG

KYSELINA SOLNA 1L 1KG

18+
Prodej od 18 let

Skladem více než 30 ks
59,00 Kč

Měrná cena: 59,00 Kč / l

BROS PAST NA MYŠI DŘEVĚNÁ

BROS PAST NA MYŠI DŘEVĚNÁ

BROS-past na myši dřevěná klasická dřevěná pastička na myši  

Skladem více než 30 ks
13,00 Kč

Měrná cena: 13,00 Kč / ks

KARBID VÁPNÍKU 400G PROTI KRTKŮM

KARBID VÁPNÍKU 400G PROTI KRTKŮM

Karbid vápníku proti krtkům 400g   Při styku s vlhkostí (např. v půdě) se uvolňuje zapáchající plyn, který má sil

Skladem 17 ks
95,00 Kč

Měrná cena: 237,50 Kč / kg

PE-PO čirý lampový olej 1 l pepo

PE-PO čirý lampový olej 1 l pepo

PE-PO lampový olej se hodí pro všechny typy olejových či petrolejových lamp a zahradních pochodní. Hoří i  při nízkých teplotách. Je ideální na chaty, chalupy, zahrádky nebo k  bazénům. S jeho pomocí si vytvoříte příjemnou atmosféru, kdekoli budete chtít.

Skladem více než 30 ks
107,00 Kč

Měrná cena: 107,00 Kč / l

PE-PO tekutý podpalovač 1 l Pepo

PE-PO tekutý podpalovač 1 l Pepo

PE-PO tekutý podpalovač j e určený k podpalování pevných hořlavých materiálů jako je dřevěné uhlí. Hoří bez sazí a pachu. Vhodný

Skladem více než 30 ks
86,00 Kč

Měrná cena: 86,00 Kč / l

Labar Líh technický obecně denaturovaný 800 g

Labar Líh technický obecně denaturovaný 800 g

Líh tehcnický - etanol obecně denaturovaný používá se pro technické účely k čištění, odmašťování, do lihových vařičů, k ředění lihových nátěrových hmot, k odstraňování skvrn z textilu. obsah 800g tj asi 1litr

 
77,00 Kč

Měrná cena: 96,25 Kč / kg

Bros sprej proti molům 150 ml

Bros sprej proti molům 150 ml

Nastříkejte do oblečení v šatnách, zásuvkách a šatních skříních. Účinná látka výrobku umožňuje rychlou a účinnou likvidaci molů a chrání oblečení před poškozením. Výrobek má jemnou levandulovou vůni.

Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o výrobku.

Skladem 26 ks
63,00 Kč

Měrná cena: 420,00 Kč / l

Benzínový čistič 180 ml

Benzínový čistič 180 ml

Je určen k čištění kovových předmětů a texti

Skladem více než 30 ks
53,00 Kč

Měrná cena: 294,44 Kč / l

BROS- lapač potravinových molů 2 ks

BROS- lapač potravinových molů 2 ks

Lapící past bez zápachu pro sledování přítomnosti zavíječe paprikového v kuchyních, spížích, skladových prostorách či přímo ve skříních s potravinami. Lepidlo s feromony účinně zachycuje samce zavíječe paprikového. Neobsahuje aktivní insekticidy. Účinkuje až 3 měsíce.

Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o výrobku.

Skladem 21 ks
61,00 Kč

Měrná cena: 30,50 Kč / ks

FEROSET TETRA NA MOUČNÉ MOLY

FEROSET TETRA NA MOUČNÉ MOLY

na moučné moly feroset

Skladem více než 30 ks
15,00 Kč
Bros Plochý lep na hubení hmyzu 1ks

Bros Plochý lep na hubení hmyzu 1ks

Pokyny pro bezpečné zacházení:
P102 Uchovávejte mimo dosah dětí.

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Skladem více než 30 ks
6,00 Kč
Kanagom vodostálé acetonové lepidlo univerzální 40 g

Kanagom vodostálé acetonové lepidlo univerzální 40 g

Legendární a osvědčené lepidlo KANAGOM pro široké použití. Je založeno na  acetonové bázi, tudíž je vodostálé. Kromě běžných materiálů velmi dobře lepí i  některé plasty. Není vhodné k lepení gumy, PVC, a polystyrénu. V případě potřeby je možné ho ředit ...

Skladem 5 ks
50,00 Kč

Měrná cena: 1 250,00 Kč / kg

BROS Háček proti molům levandule 1ks

BROS Háček proti molům levandule 1ks

BROS Háček proti molům levandule 1ks   h3 style="box-sizing: border-box; margin: 0px 0px 10px; padding: 0px; border: 0px; font-variant-numeric: inherit; font-variant-east-asian: inherit; font-variant-alternates: inherit; font-variant-position: inherit; ...

Skladem více než 30 ks
36,00 Kč
Orion Fragance kuličky proti molům 20ks levandule

Orion Fragance kuličky proti molům 20ks levandule

Nové balené kuličky Orion chrání oděvy po dobu 5 měsíců, aniž by došlo k ušpinění oděvů nebo rukou. Jedna kulička ochrání prostor cca 0,07m3.Návod na

Skladem 24 ks
70,00 Kč

Měrná cena: 3,50 Kč / ks

Vodní sklo 500 ml 650g

Vodní sklo 500 ml 650g

vodný roztok křemičitanu sodného 36-38% ke konzervaci vajec ve směsi se šamotovou maltou na opravy vyzdívky všech druhů topenišť příměs do maltových směsí jako ochrana proti zamrznutí (účinné do -3°C) obsah 500ml - 650g Jako základní pojivo pro ...

Skladem 8 ks
30,00 Kč

Měrná cena: 60,00 Kč / l

PE-PO Kominíček chemický odstraňovač sazí 5× 14 g pepo

PE-PO Kominíček chemický odstraňovač sazí 5× 14 g pepo

Kominíček je přípravek k chemickému odstraňovaní sazí z komínů a kouřovodů. Kominíček zároveň zlepšuje  hospodárnost provozu kamen a kotlů, takže jeho používáním ušetříte. Působí preventivně také proti vzniku požárů způsobených vznícením sazí v kouřovodech. ...

Skladem více než 30 ks
60,00 Kč

Měrná cena: 4 285,71 Kč / kg

ORION nástraha na potravinové moly 2ks

ORION nástraha na potravinové moly 2ks

ORION nástraha na potravinové moly , lze ji umístit v horizontální i vertikální poloze, moli jsou uvězněni uvnitř nástrahy, takže nejsou vidět a

Skladem 7 ks
74,00 Kč

Měrná cena: 37,00 Kč / ks

Nabídka obchodu
Akční slevy
Newsletter
Chcete dostávat informace o slevách, akcích a novinkách z našeho obchodu na email?:

Sledování zásilek
Zadejte číslo balíku:

DISKONTDROGERIE.cz

Telefon:777812121
E-mail: diskontdrogerie@gmail.com

člen Hospodářské Komory České republiky

Člen Hospodářské komory České republiky

Informace

Kontakt

Doprava a platba

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Reklamace

Odstoupení od kupní smlouvy

Ochrana osobních údajů

O nás

O nás

Ubytování