RENOVA LEŠTĚNKA 200ML

Obj. kód: 5320A EAN: 8594003012273
Vaše cena:
36,00
Objednat:
ks  
Dostupnost: Skladem 26 ks

Univerzální leštěnka na nábytek s příjemnou vůní vřesu.  Odolná vůči vodě a povětrnostním vlivům. Pomáhá udržet krásu Vašeho nábytku. Ošetřuje, chrání a leští dřevěné povrchy.

  • Návod k použití: Na hadřík naneste přípravek Renova a stejnoměrně rozetřete po ploše nábytku. Následně nábytek důkladně vyleštěte.
  • Obsahuje: Uhlovodíky, C6, isoalkány, <5% n-hexan. Uhlovodíky, C6-C7, isoalkány, <5% n-hexan, Pentan, Cyklohexan, n-hexan. Obsahuje d-Limonen a terpentýn. Může vyvolat alergickou reakci.
  • Hořlavina I. třídy. Vysoce hořlavý. Dráždí kůži. Toxický pro vodní organismy, může vyvolat dlouhodobé nepříznivé účinky ve vodním prostředí. Zdraví škodlivý při požití může vyvolat poškození plic. Vdechování par může způsobit ospalost a závratě. Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte obal na dobře větraném místě. Uchovávejte mimo dosah zdrojů zapálení - Zákaz kouření. Nevdechujte páry. Zamezte styku s kůží. Nevylévejte do kanalizace. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení. Používejte pouze v dobře větraných prostorách. Při požití nevyvolávejte zvracení: okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal označení. Obal odevzdejte sběrně nebezpečného odpadu! Směs může být použita pouze pro účely stanovené v návodu k použití.

Logistická informace: Baleno po 20 ks, není nutno objednávat po celých baleních.
Nabídka obchodu
Akční slevy
Newsletter
Chcete dostávat informace o slevách, akcích a novinkách z našeho obchodu na email?:

Sledování zásilek
Zadejte číslo balíku:

DISKONTDROGERIE.cz

Telefon:608065045
E-mail: diskontdrogerie@gmail.com

člen Hospodářské Komory České republiky

Člen Hospodářské komory České republiky

Informace

Kontakt

Doprava a platba

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Reklamace

Odstoupení od kupní smlouvy

Ochrana osobních údajů

O nás

O nás

Ubytování

Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací