Varta

Cena od:
do: €  
Baterie varta longlife aa 12ks LR06

Baterie varta longlife aa 12ks LR06

Alkalické baterie  Spolehlivá energie pro přístroje s vysokou spotřebou energie jako jsou např. hračky, PC příslušenství, svítilny, fotoaparáty, blesky, přehrávače.  

Skladem 10 ks
7,68 €

Měrná cena: 0,64 € / ks

Baterie varta longlife aaa 12ks micro LR03
Skladem 9 ks
7,68 €

Měrná cena: 0,64 € / ks

BATERIE Varta superlife AAA 4KS micro
Skladem více než 30 ks
1,67 €

Měrná cena: 0,42 € / ks

VARTA Superlife AA R6 zinko-uhlíkové baterie 4 ks

VARTA Superlife AA R6 zinko-uhlíkové baterie 4 ks

VARTA Superlife AA R6 zinko-uhlíkové baterie 4 ks VARTA Superlife jsou jednorázové zinko-uhlíkové baterie typu AA (R6) s napětím 1,5 V . Jsou vhodné především pro zařízení s nízkou spotřebou energie, jako jsou nástěnné hodiny, budíky,

Skladem 19 ks
1,67 €

Měrná cena: 0,42 € / ks

Počet nájdených produktov: 4

Ponuka
Akčné zľavy
Newsletter
Chcete dostávať informácie o zľavách, akciách a novinkách z nášho obchodu na email?:

Sledovanie zásielok
Zadajte číslo balíka:

DISKONTDROGERIE.cz

Telefon:777812121
E-mail: diskontdrogerie@gmail.com

člen Hospodářské Komory České republiky

Člen Hospodářské komory České republiky

Informace

Kontakt

Doprava a platba

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Reklamace

Odstoupení od kupní smlouvy

Ochrana osobních údajů

O nás

O nás

Ubytování