Marca (5)

Cena od:
do: Kč  
Sanytol odmašťujicí přípravek na kuchyně 500 ml

Sanytol odmašťujicí přípravek na kuchyně 500 ml

Sanytol odmašťujicí Přípravky na kuchyně 500 ml Kuchyň je místo náchylné k usazování bakterií. Použití dezinfekčního čistícího přípravku je jediný způsob, jak zabránit množení mikrobů.Trojí účinek přípravku odstraňuje 99,99% mikroorganismů. Odstraňuje ...

Skladem více než 30 ks
89,00 Kč

Měrná cena: 178,00 Kč / l

Sanytol prací prostředek Bílé květy 2,65 l 53 PD

Sanytol prací prostředek Bílé květy 2,65 l 53 PD

Objevte sílu Sanytol Dezinfekčního pracího gelu Bílé květy 2,65 l, který odstraňuje 99,9 % bakterií, virů a plísní i při nízkých teplotách od 20 °C. Tento hypoalergenní prací gel je vhodný pro bílé i barevné prádlo a díky příjemné květinové vůni zanechá ...

Skladem 8 ks
345,00 Kč

Měrná cena: 130,19 Kč / l

Sanytol proti roztočům 300 ml

Sanytol proti roztočům 300 ml

Sanytol proti roztočům a štěnicím. Odstraňuje 100% roztočů a štěnic přítomných v tkaninách. K použití na tkaninách, matracích a kobercích. bez vůně i zápachu. účinnost až 6měsíců.  z postele odstraní 100% roztočů, blech, štěnic, zabraňuje jejich ...

Skladem více než 30 ks
93,00 Kč

Měrná cena: 310,00 Kč / l

SANYTOL PROTI ROZTOČŮM 300 ML

SANYTOL PROTI ROZTOČŮM 300 ML

 Sanytol proti roztočům 300 ml   Sanytol proti roztočům 300ml Sanytol proti roztočům a štěnicím. Odstraňuje 100% roztočů a štěnic přítomných v tkaninách. K použití na tkaninách, matracích a kobercích. bez vůně i zápachu. účinnost až 6měsíců.  z postele ...

Skladem více než 30 ks
93,00 Kč

Měrná cena: 310,00 Kč / l

Sanytol Purifiant dezinfekční tekuté mýdlo 250 ml

Sanytol Purifiant dezinfekční tekuté mýdlo 250 ml

Dezinfekční tekuté mýdlo hloubkově čisticí Purifiant udržuje vaše ruce 100 % čisté a zdravé. Toto tekuté mýdlo ničí 99,9 % bakterií, mikrobů a virů - je účinné v boji proti Salmonelle, /

Skladem 9 ks
58,00 Kč

Měrná cena: 232,00 Kč / l

Sanytol sprej koupelny proti vodnímu kameni 500ml

Sanytol sprej koupelny proti vodnímu kameni 500ml

Sanylot sprej koupelny proti vodnímu kameni 500ml   Vlhkost podporuje růst bakterií, hub a virů. Použití standardního dezinfekčního přípravku se silným účinkem proti vodnímu kameni je jediný způsob jak účinně zabránit šíření nežádoucích mikroorganismů, ...

Skladem více než 30 ks
89,00 Kč

Měrná cena: 178,00 Kč / l

Sanytol tekuté mýdlo dezinfekční vyživující regenerační 250 ml s dávkovačem

Sanytol tekuté mýdlo dezinfekční vyživující regenerační 250 ml s dávkovačem

Sanytol tekuté mýdlo dezinfekční vyživující regenerační 250 ml s dávkovačem   Tekuté mýdlo dezinfekční vyživující regenerační. Mandlové mléko a mateří kašička. Věděli jste že většina infekčních nemocí se přenáší rukama? Proto mytí rukou stále zůstá

Skladem 6 ks
58,00 Kč

Měrná cena: 232,00 Kč / l

Sanytol tekuté mýdlo Kuchyně 250 ml

Sanytol tekuté mýdlo Kuchyně 250 ml

Bezpečnostní upozornění /

Skladem 1 ks
69,00 Kč

Měrná cena: 276,00 Kč / l

Sanytol univerzální dezinfekční prostředek na podlahy Eukalyptus 1 l

Sanytol univerzální dezinfekční prostředek na podlahy Eukalyptus 1 l

Sanytol dezinfekční a čisticí koncentrát na podlahy 1 l   Sanytol díky svému trojímu účinku - antibakteriálnímu, fungicidnímu a virucidnímu - dezinfikuje všechny materiály a plochy a ničí mikroby. Odstraňuje kromě jiného: herpes, virus H7N1, salmonellu, ...

Skladem 17 ks
84,00 Kč

Měrná cena: 84,00 Kč / l

SANYTOL UNIVERZÁLNÍ PODLAHA 1L 94% rostlinný

SANYTOL UNIVERZÁLNÍ PODLAHA 1L 94% rostlinný

Bezpečnostní upozornění /

Skladem 7 ks
89,00 Kč

Měrná cena: 89,00 Kč / l

SANYTOL UNIVERZÁLNÍ SPREJ 500ML 94% rostlinného původu

SANYTOL UNIVERZÁLNÍ SPREJ 500ML 94% rostlinného původu

Vitrifikované parkety.  Laminátové podlahy. Linoleum.  Podlahy z PVC a vinylu. Neporézní obklady. Mramor. Žula. Účinné látky rostlinného původu⁽ą⁾:   Dezinfekční prostředky: Kyselina mléčn

Skladem 1 ks
95,00 Kč

Měrná cena: 190,00 Kč / l

Počet nalezených produktů: 95

Nabídka obchodu
Akční slevy
Newsletter
Chcete dostávat informace o slevách, akcích a novinkách z našeho obchodu na email?:

Sledování zásilek
Zadejte číslo balíku:

DISKONTDROGERIE.cz

Telefon:777812121
E-mail: diskontdrogerie@gmail.com

člen Hospodářské Komory České republiky

Člen Hospodářské komory České republiky

Informace

Kontakt

Doprava a platba

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Reklamace

Odstoupení od kupní smlouvy

Ochrana osobních údajů

O nás

O nás

Ubytování