Technická drogerie

Cena od:
do: €  
SKLENÁŘSKÝ TMEL 1KG
Skladem 5 ks
2,79 €

Měrná cena: 2,79 € / kg

SKLENÁŘSKÝ TMEL 500G
Skladem 3 ks
1,85 €

Měrná cena: 3,69 € / kg

STĚRKA NA OKNA 25 CM

STĚRKA NA OKNA 25 CM

šíře 25cm

Skladem 11 ks
2,02 €
STŘÍBŘENKA 100G

STŘÍBŘENKA 100G

nespalitelný hliníkový nátěr Stříbřenka

Skladem 17 ks
1,89 €

Měrná cena: 18,88 € / kg

Tenyl lepidlo PRO DOMÁCNOST 75G

Tenyl lepidlo PRO DOMÁCNOST 75G

Tenyl lepidlo pro domácnost

Skladem více než 30 ks
1,76 €

Měrná cena: 23,46 € / kg

Vodní Sklo 1 l 1,3 kg

Vodní Sklo 1 l 1,3 kg

vodní sklo 1l

Skladem 24 ks
1,80 €

Měrná cena: 1,80 € / l

Vodní sklo 500 ml 650g

Vodní sklo 500 ml 650g

vodný roztok křemičitanu sodného 36-38% ke konzervaci vajec ve směsi se šamotovou maltou na opravy vyzdívky všech druhů topenišť příměs do maltových směsí jako ochrana proti zamrznutí (účinné do -3°C) obsah 500ml - 650g Jako základní pojivo pro ...

Skladem 8 ks
1,29 €

Měrná cena: 2,58 € / l

VTEŘINOVÉ LEPIDLO 2G AIT
Skladem více než 30 ks
0,47 €

Měrná cena: 236,05 € / kg

WC NET Aktivátor septiků 16 ks

WC NET Aktivátor septiků 16 ks

Výrobek WC Net aktivátor septiků je specialista na odpadní jímky! Pokud se používá pravidelně, zlepšuje činnost septiku – zaručeně odstraní veškerý z

Skladem více než 30 ks
9,96 €

Měrná cena: 0,62 € / ks

WC NET Aktivátor septiků 288g

WC NET Aktivátor septiků 288g

Výrobek WC Net aktivátor septiků je specialista na odpadní jímky! Pokud se používá pravidelně, zlepšuje činnost septiku – zaručeně odstraní veškerý z

Skladem více než 30 ks
9,96 €

Měrná cena: 34,57 € / kg

ZÁPALKY camino jumbo krbové 60KS 29CM
Skladem 7 ks
4,08 €

Měrná cena: 0,07 € / ks

Bros Mucholapka 1ks

Bros Mucholapka 1ks

Tradiční válcová mucholapka. Speciální lepidlo zajišťuje spolehlivé fungování mucholapky při různých teplotách a vlhkosti na velmi dlouhou dobu.

Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o výrobku.

Skladem více než 30 ks
0,30 €

Měrná cena: 0,30 € / ks

ORION mololapka 1ks

ORION mololapka 1ks

orion mololapka na potravinové moly cena za 1ks

Skladem více než 30 ks
0,64 €
SÁDRA BÍLÁ 1KG

SÁDRA BÍLÁ 1KG

sádra bílá na modelářské a elektroistalační práce k opravě děr a nerovností ve zdivu před malováním, vhodná k odlévání 1kg.

Skladem více než 30 ks
0,86 €

Měrná cena: 0,86 € / kg

PE-PO pevný podpalovač 40podpalů (folie) 260g

PE-PO pevný podpalovač 40podpalů (folie) 260g

PE-PO podpalovač pevný - 40 podpalů (folie)   PE-PO pevný podpalovač je určen k podpalování uhlí, dřeva, dřevěného uhlí nebo b

Skladem více než 30 ks
1,12 €

Měrná cena: 4,29 € / kg

KYSELINA SOLNA 1L 1KG

KYSELINA SOLNA 1L 1KG

18+
Prodej od 18 let

Skladem více než 30 ks
2,53 €

Měrná cena: 2,53 € / l

BROS PAST NA MYŠI DŘEVĚNÁ

BROS PAST NA MYŠI DŘEVĚNÁ

BROS-past na myši dřevěná klasická dřevěná pastička na myši  

Skladem více než 30 ks
0,56 €

Měrná cena: 0,56 € / ks

KARBID VÁPNÍKU 400G PROTI KRTKŮM

KARBID VÁPNÍKU 400G PROTI KRTKŮM

Karbid vápníku proti krtkům 400g   Při styku s vlhkostí (např. v půdě) se uvolňuje zapáchající plyn, který má sil

Skladem 17 ks
4,08 €

Měrná cena: 10,19 € / kg

PE-PO čirý lampový olej 1 l pepo

PE-PO čirý lampový olej 1 l pepo

PE-PO lampový olej se hodí pro všechny typy olejových či petrolejových lamp a zahradních pochodní. Hoří i  při nízkých teplotách. Je ideální na chaty, chalupy, zahrádky nebo k  bazénům. S jeho pomocí si vytvoříte příjemnou atmosféru, kdekoli budete chtít.

Skladem více než 30 ks
4,59 €

Měrná cena: 4,59 € / l

PE-PO tekutý podpalovač 1 l Pepo

PE-PO tekutý podpalovač 1 l Pepo

PE-PO tekutý podpalovač j e určený k podpalování pevných hořlavých materiálů jako je dřevěné uhlí. Hoří bez sazí a pachu. Vhodný

Skladem více než 30 ks
3,69 €

Měrná cena: 3,69 € / l

Labar Líh technický obecně denaturovaný 800 g

Labar Líh technický obecně denaturovaný 800 g

Líh tehcnický - etanol obecně denaturovaný používá se pro technické účely k čištění, odmašťování, do lihových vařičů, k ředění lihových nátěrových hmot, k odstraňování skvrn z textilu. obsah 800g tj asi 1litr

 
3,30 €

Měrná cena: 4,13 € / kg

Bros sprej proti molům 150 ml

Bros sprej proti molům 150 ml

Nastříkejte do oblečení v šatnách, zásuvkách a šatních skříních. Účinná látka výrobku umožňuje rychlou a účinnou likvidaci molů a chrání oblečení před poškozením. Výrobek má jemnou levandulovou vůni.

Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o výrobku.

Skladem 26 ks
2,70 €

Měrná cena: 18,03 € / l

Benzínový čistič 180 ml

Benzínový čistič 180 ml

Je určen k čištění kovových předmětů a texti

Skladem více než 30 ks
2,27 €

Měrná cena: 12,64 € / l

BROS- lapač potravinových molů 2 ks

BROS- lapač potravinových molů 2 ks

Lapící past bez zápachu pro sledování přítomnosti zavíječe paprikového v kuchyních, spížích, skladových prostorách či přímo ve skříních s potravinami. Lepidlo s feromony účinně zachycuje samce zavíječe paprikového. Neobsahuje aktivní insekticidy. Účinkuje až 3 měsíce.

Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o výrobku.

Skladem 21 ks
2,62 €

Měrná cena: 1,31 € / ks

FEROSET TETRA NA MOUČNÉ MOLY

FEROSET TETRA NA MOUČNÉ MOLY

na moučné moly feroset

Skladem více než 30 ks
0,64 €
Bros Plochý lep na hubení hmyzu 1ks

Bros Plochý lep na hubení hmyzu 1ks

Pokyny pro bezpečné zacházení:
P102 Uchovávejte mimo dosah dětí.

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Skladem více než 30 ks
0,26 €
Kanagom vodostálé acetonové lepidlo univerzální 40 g

Kanagom vodostálé acetonové lepidlo univerzální 40 g

Legendární a osvědčené lepidlo KANAGOM pro široké použití. Je založeno na  acetonové bázi, tudíž je vodostálé. Kromě běžných materiálů velmi dobře lepí i  některé plasty. Není vhodné k lepení gumy, PVC, a polystyrénu. V případě potřeby je možné ho ředit ...

Skladem 5 ks
2,15 €

Měrná cena: 53,65 € / kg

BROS Háček proti molům levandule 1ks

BROS Háček proti molům levandule 1ks

BROS Háček proti molům levandule 1ks   h3 style="box-sizing: border-box; margin: 0px 0px 10px; padding: 0px; border: 0px; font-variant-numeric: inherit; font-variant-east-asian: inherit; font-variant-alternates: inherit; font-variant-position: inherit; ...

Skladem více než 30 ks
1,55 €
Orion Fragance kuličky proti molům 20ks levandule

Orion Fragance kuličky proti molům 20ks levandule

Nové balené kuličky Orion chrání oděvy po dobu 5 měsíců, aniž by došlo k ušpinění oděvů nebo rukou. Jedna kulička ochrání prostor cca 0,07m3.Návod na

Skladem 24 ks
3,00 €

Měrná cena: 0,15 € / ks

Vodní sklo 500 ml 650g

Vodní sklo 500 ml 650g

vodný roztok křemičitanu sodného 36-38% ke konzervaci vajec ve směsi se šamotovou maltou na opravy vyzdívky všech druhů topenišť příměs do maltových směsí jako ochrana proti zamrznutí (účinné do -3°C) obsah 500ml - 650g Jako základní pojivo pro ...

Skladem 8 ks
1,29 €

Měrná cena: 2,58 € / l

PE-PO Kominíček chemický odstraňovač sazí 5× 14 g pepo

PE-PO Kominíček chemický odstraňovač sazí 5× 14 g pepo

Kominíček je přípravek k chemickému odstraňovaní sazí z komínů a kouřovodů. Kominíček zároveň zlepšuje  hospodárnost provozu kamen a kotlů, takže jeho používáním ušetříte. Působí preventivně také proti vzniku požárů způsobených vznícením sazí v kouřovodech. ...

Skladem více než 30 ks
2,58 €

Měrná cena: 183,94 € / kg

ORION nástraha na potravinové moly 2ks

ORION nástraha na potravinové moly 2ks

ORION nástraha na potravinové moly , lze ji umístit v horizontální i vertikální poloze, moli jsou uvězněni uvnitř nástrahy, takže nejsou vidět a

Skladem 7 ks
3,18 €

Měrná cena: 1,59 € / ks

Ponuka
Akčné zľavy
Newsletter
Chcete dostávať informácie o zľavách, akciách a novinkách z nášho obchodu na email?:

Sledovanie zásielok
Zadajte číslo balíka:

DISKONTDROGERIE.cz

Telefon:777812121
E-mail: diskontdrogerie@gmail.com

člen Hospodářské Komory České republiky

Člen Hospodářské komory České republiky

Informace

Kontakt

Doprava a platba

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Reklamace

Odstoupení od kupní smlouvy

Ochrana osobních údajů

O nás

O nás

Ubytování