Technická drogerie

Cena od:
do: Kč  
Bioclean náplň do chemického WC 1 l

Bioclean náplň do chemického WC 1 l

náplň chemických WC, biologicky odbouratelný.     Použití: Zajišťuje čistotu rezervoáru chemických WC, zabraňuje vytváření plynů a vzniku nepříjemných pachů. Likviduje se jako fekální odpad.     Návod k použití: Potřebné množství přípravku se nalije ...

Skladem více než 30 ks
179,00 Kč

Měrná cena: 179,00 Kč / l

BIOCLEAN ODOURCLEAN LIKVIDÁTOR ZÁPACHU 250ml

BIOCLEAN ODOURCLEAN LIKVIDÁTOR ZÁPACHU 250ml

Likviduje zápach z lednic, zvířat, odpadkových košů, kočičích toalet a organických nečistot.

Skladem 4 ks
95,00 Kč

Měrná cena: 380,00 Kč / l

Biolit Jablíčko lapač octomilek 15 ml

Biolit Jablíčko lapač octomilek 15 ml

Ukončena výroba - nabízíme alternativní výrobek Bros lapač octomilek. viz níže

 
147,00 Kč

Měrná cena: 9 800,00 Kč / l

Biolit lapač potravinových molů 3 ks
Skladem více než 30 ks
115,00 Kč

Měrná cena: 38,33 Kč / ks

Biolit lapač potravinových molů 3 ks
Skladem více než 30 ks
115,00 Kč

Měrná cena: 38,33 Kč / ks

Biolit P lezoucí hmyz 400 ml

Biolit P lezoucí hmyz 400 ml

Biolit P 400ml proti lezoucímu hmyzu.

Skladem více než 30 ks
99,00 Kč

Měrná cena: 247,50 Kč / l

Biolit past na potravinové moly 3 ks
Skladem více než 30 ks
115,00 Kč

Měrná cena: 38,33 Kč / ks

Biolit Plus na vosy 400 ml

Biolit Plus na vosy 400 ml

biolit plus na vosy

Skladem více než 30 ks
139,00 Kč

Měrná cena: 347,50 Kč / l

Biolit spray Plus Stop pavoukům 400 ml

Biolit spray Plus Stop pavoukům 400 ml

BIOLIT Plus stop pavoukům 400ml Vysoce účinný sprej Biolit Plus pro okamžité usmrcení pavouků a jiného lezoucího hmyzu.

Skladem 22 ks
145,00 Kč

Měrná cena: 362,50 Kč / l

BIOLITLAPAČ VOS, sršnů a much, komplet 200ml

BIOLITLAPAČ VOS, sršnů a much, komplet 200ml

Biolit lapač vos se již nevyrábí - doporučujeme alternativní produkt níže.

 
204,00 Kč

Měrná cena: 1 020,00 Kč / l

BIOLITPLUS PROTI VOSÁM(i SRŠŇŮM) 400ML, biolit na vosy

BIOLITPLUS PROTI VOSÁM(i SRŠŇŮM) 400ML, biolit na vosy

Biolit Plus je vysoce účinný prostorový a povrchový sprej k ochraně proti vosám.  insekticid ve spreje. Má vylepšené složení díky kterému po přímem zásahu zabíjí vosí a sršní jedince. Je účinný i na ostatní létající hmyz jako jsou mouchy, komáři, moli. ...

Skladem více než 30 ks
139,00 Kč

Měrná cena: 347,50 Kč / l

BROS - KARBID vápníku proti krtkům - dříve Karbidex 500 g

BROS - KARBID vápníku proti krtkům - dříve Karbidex 500 g

BROS - KARBID vápníku proti krtkům - dříve Karbidex

Skladem 19 ks
115,00 Kč

Měrná cena: 230,00 Kč / kg

BROS - KARBID vápníku proti krtkům - dříve Karbidex 500 g

BROS - KARBID vápníku proti krtkům - dříve Karbidex 500 g

Bros Karbidex na krtky 500 g granulovaný   Granulovaný prostředek určený k plašení krtků v areálech letišť, zemních hydrologicko-technických konstrukcí a sportovních objektů.

Skladem 19 ks
115,00 Kč

Měrná cena: 230,00 Kč / kg

BROS - KARBID vápníku proti krtkům - dříve Karbidex 500 g

BROS - KARBID vápníku proti krtkům - dříve Karbidex 500 g

BROS - KARBID vápníku proti krtkům - dříve Karbidex

Skladem 19 ks
115,00 Kč

Měrná cena: 230,00 Kč / kg

Bros - Microbec do septiků 18x 25g krabička

Bros - Microbec do septiků 18x 25g krabička

p style="box-sizing: border-box; margin: 0px 0px 9px; padding: 0px; border: 0px; font-variant-numeric: inherit; font-variant-east-asian: inherit; font-variant-alternates: inherit; font-variant-position: inherit; font-variant-emoji: inherit; font-stretch: ...

 
270,00 Kč

Měrná cena: 10 800,00 Kč / kg

Bros - Microbec do septiků 25 g

Bros - Microbec do septiků 25 g

p style="box-sizing: border-box; margin: 0px 0px 9px; padding: 0px; border: 0px; font-variant-numeric: inherit; font-variant-east-asian: inherit; font-variant-alternates: inherit; font-variant-position: inherit; font-variant-emoji: inherit; font-stretch: ...

 
17,00 Kč

Měrná cena: 680,00 Kč / kg

Bros - sprej proti lezoucímu hmyzu 400 ml

Bros - sprej proti lezoucímu hmyzu 400 ml

h3 style="box-sizing: border-box; margin: 0px 0px 10px; padding: 0px; border: 0px; font-variant-numeric: inherit; font-variant-east-asian: inherit; font-variant-alternates: inherit; font-variant-position: inherit; font-variant-emoji: inherit; font-weight: ...

Skladem 17 ks
93,00 Kč

Měrná cena: 232,50 Kč / l

BROS Háček proti molům levandule 1ks

BROS Háček proti molům levandule 1ks

BROS Háček proti molům levandule 1ks   h3 style="box-sizing: border-box; margin: 0px 0px 10px; padding: 0px; border: 0px; font-variant-numeric: inherit; font-variant-east-asian: inherit; font-variant-alternates: inherit; font-variant-position: inherit; ...

Skladem více než 30 ks
36,00 Kč
BROS KARBID vápníku proti krtkům - dříve Karbidex 500g

BROS KARBID vápníku proti krtkům - dříve Karbidex 500g

BROS - granule proti krtkům KARBIDEX 500 g

Skladem 19 ks
115,00 Kč

Měrná cena: 230,00 Kč / kg

Bros Lampa proti hmyzu

Bros Lampa proti hmyzu

h3 style="box-sizing: border-box; margin: 0px 0px 10px; padding: 0px; border: 0px; font-variant-numeric: inherit; font-variant-east-asian: inherit; font-variant-alternates: inherit; font-variant-position: inherit; font-variant-emoji: inherit; font-weight: ...

Skladem 2 ks
345,00 Kč
Bros Lapač krtků se signalizací

Bros Lapač krtků se signalizací

Bros lapač krtků se signalizací p style="box-sizing: border-box; margin: 0px 0px 9px; padding: 0px; border: 0px; font-variant-numeric: inherit; font-variant-east-asian: inherit; font-variant-alternates: inherit; font-variant-position: inherit; font-variant-emoji: ...

Skladem 6 ks
97,00 Kč
Bros Mucholapka 1ks

Bros Mucholapka 1ks

Tradiční válcová mucholapka. Speciální lepidlo zajišťuje spolehlivé fungování mucholapky při různých teplotách a vlhkosti na velmi dlouhou dobu.

Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o výrobku.

Skladem více než 30 ks
7,00 Kč

Měrná cena: 7,00 Kč / ks

ORION mololapka 1ks

ORION mololapka 1ks

orion mololapka na potravinové moly cena za 1ks

Skladem více než 30 ks
15,00 Kč
SÁDRA BÍLÁ 1KG

SÁDRA BÍLÁ 1KG

sádra bílá na modelářské a elektroistalační práce k opravě děr a nerovností ve zdivu před malováním, vhodná k odlévání 1kg.

Skladem více než 30 ks
20,00 Kč

Měrná cena: 20,00 Kč / kg

PE-PO pevný podpalovač 40podpalů (folie) 260g

PE-PO pevný podpalovač 40podpalů (folie) 260g

PE-PO podpalovač pevný - 40 podpalů (folie)   PE-PO pevný podpalovač je určen k podpalování uhlí, dřeva, dřevěného uhlí nebo b

Skladem více než 30 ks
26,00 Kč

Měrná cena: 100,00 Kč / kg

KYSELINA SOLNA 1L 1KG

KYSELINA SOLNA 1L 1KG

18+
Prodej od 18 let

Skladem více než 30 ks
59,00 Kč

Měrná cena: 59,00 Kč / l

BROS PAST NA MYŠI DŘEVĚNÁ

BROS PAST NA MYŠI DŘEVĚNÁ

BROS-past na myši dřevěná klasická dřevěná pastička na myši  

Skladem více než 30 ks
13,00 Kč

Měrná cena: 13,00 Kč / ks

KARBID VÁPNÍKU 400G PROTI KRTKŮM

KARBID VÁPNÍKU 400G PROTI KRTKŮM

Karbid vápníku proti krtkům 400g   Při styku s vlhkostí (např. v půdě) se uvolňuje zapáchající plyn, který má sil

Skladem 17 ks
95,00 Kč

Měrná cena: 237,50 Kč / kg

PE-PO čirý lampový olej 1 l pepo

PE-PO čirý lampový olej 1 l pepo

PE-PO lampový olej se hodí pro všechny typy olejových či petrolejových lamp a zahradních pochodní. Hoří i  při nízkých teplotách. Je ideální na chaty, chalupy, zahrádky nebo k  bazénům. S jeho pomocí si vytvoříte příjemnou atmosféru, kdekoli budete chtít.

Skladem více než 30 ks
107,00 Kč

Měrná cena: 107,00 Kč / l

PE-PO tekutý podpalovač 1 l Pepo

PE-PO tekutý podpalovač 1 l Pepo

PE-PO tekutý podpalovač j e určený k podpalování pevných hořlavých materiálů jako je dřevěné uhlí. Hoří bez sazí a pachu. Vhodný

Skladem více než 30 ks
86,00 Kč

Měrná cena: 86,00 Kč / l

Labar Líh technický obecně denaturovaný 800 g

Labar Líh technický obecně denaturovaný 800 g

Líh tehcnický - etanol obecně denaturovaný používá se pro technické účely k čištění, odmašťování, do lihových vařičů, k ředění lihových nátěrových hmot, k odstraňování skvrn z textilu. obsah 800g tj asi 1litr

 
77,00 Kč

Měrná cena: 96,25 Kč / kg

Bros sprej proti molům 150 ml

Bros sprej proti molům 150 ml

Nastříkejte do oblečení v šatnách, zásuvkách a šatních skříních. Účinná látka výrobku umožňuje rychlou a účinnou likvidaci molů a chrání oblečení před poškozením. Výrobek má jemnou levandulovou vůni.

Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o výrobku.

Skladem 26 ks
63,00 Kč

Měrná cena: 420,00 Kč / l

Benzínový čistič 180 ml

Benzínový čistič 180 ml

Je určen k čištění kovových předmětů a texti

Skladem více než 30 ks
53,00 Kč

Měrná cena: 294,44 Kč / l

BROS- lapač potravinových molů 2 ks

BROS- lapač potravinových molů 2 ks

Lapící past bez zápachu pro sledování přítomnosti zavíječe paprikového v kuchyních, spížích, skladových prostorách či přímo ve skříních s potravinami. Lepidlo s feromony účinně zachycuje samce zavíječe paprikového. Neobsahuje aktivní insekticidy. Účinkuje až 3 měsíce.

Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o výrobku.

Skladem 21 ks
61,00 Kč

Měrná cena: 30,50 Kč / ks

FEROSET TETRA NA MOUČNÉ MOLY

FEROSET TETRA NA MOUČNÉ MOLY

na moučné moly feroset

Skladem více než 30 ks
15,00 Kč
Bros Plochý lep na hubení hmyzu 1ks

Bros Plochý lep na hubení hmyzu 1ks

Pokyny pro bezpečné zacházení:
P102 Uchovávejte mimo dosah dětí.

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Skladem více než 30 ks
6,00 Kč
Kanagom vodostálé acetonové lepidlo univerzální 40 g

Kanagom vodostálé acetonové lepidlo univerzální 40 g

Legendární a osvědčené lepidlo KANAGOM pro široké použití. Je založeno na  acetonové bázi, tudíž je vodostálé. Kromě běžných materiálů velmi dobře lepí i  některé plasty. Není vhodné k lepení gumy, PVC, a polystyrénu. V případě potřeby je možné ho ředit ...

Skladem 5 ks
50,00 Kč

Měrná cena: 1 250,00 Kč / kg

BROS Háček proti molům levandule 1ks

BROS Háček proti molům levandule 1ks

BROS Háček proti molům levandule 1ks   h3 style="box-sizing: border-box; margin: 0px 0px 10px; padding: 0px; border: 0px; font-variant-numeric: inherit; font-variant-east-asian: inherit; font-variant-alternates: inherit; font-variant-position: inherit; ...

Skladem více než 30 ks
36,00 Kč
Orion Fragance kuličky proti molům 20ks levandule

Orion Fragance kuličky proti molům 20ks levandule

Nové balené kuličky Orion chrání oděvy po dobu 5 měsíců, aniž by došlo k ušpinění oděvů nebo rukou. Jedna kulička ochrání prostor cca 0,07m3.Návod na

Skladem 24 ks
70,00 Kč

Měrná cena: 3,50 Kč / ks

Vodní sklo 500 ml 650g

Vodní sklo 500 ml 650g

vodný roztok křemičitanu sodného 36-38% ke konzervaci vajec ve směsi se šamotovou maltou na opravy vyzdívky všech druhů topenišť příměs do maltových směsí jako ochrana proti zamrznutí (účinné do -3°C) obsah 500ml - 650g Jako základní pojivo pro ...

Skladem 8 ks
30,00 Kč

Měrná cena: 60,00 Kč / l

PE-PO Kominíček chemický odstraňovač sazí 5× 14 g pepo

PE-PO Kominíček chemický odstraňovač sazí 5× 14 g pepo

Kominíček je přípravek k chemickému odstraňovaní sazí z komínů a kouřovodů. Kominíček zároveň zlepšuje  hospodárnost provozu kamen a kotlů, takže jeho používáním ušetříte. Působí preventivně také proti vzniku požárů způsobených vznícením sazí v kouřovodech. ...

Skladem více než 30 ks
60,00 Kč

Měrná cena: 4 285,71 Kč / kg

ORION nástraha na potravinové moly 2ks

ORION nástraha na potravinové moly 2ks

ORION nástraha na potravinové moly , lze ji umístit v horizontální i vertikální poloze, moli jsou uvězněni uvnitř nástrahy, takže nejsou vidět a

Skladem 7 ks
74,00 Kč

Měrná cena: 37,00 Kč / ks

Nabídka obchodu
Akční slevy
Newsletter
Chcete dostávat informace o slevách, akcích a novinkách z našeho obchodu na email?:

Sledování zásilek
Zadejte číslo balíku:

DISKONTDROGERIE.cz

Telefon:777812121
E-mail: diskontdrogerie@gmail.com

člen Hospodářské Komory České republiky

Člen Hospodářské komory České republiky

Informace

Kontakt

Doprava a platba

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Reklamace

Odstoupení od kupní smlouvy

Ochrana osobních údajů

O nás

O nás

Ubytování