Novinky

Always ultra super extra 7ks

Always ultra super extra 7ks

Always Ultra Day Super Extra jsou dámské hygienické vložky s křidélky určené pro spolehlivou ochranu během dne. Tenké vložky ve velikosti 3 mají absorpční jádro InstantDry pro rychlé odvádění tekutiny, ochranné okraje LeakGuard a technologii OdourLock ...

Skladem více než 30 ks
53,00 Kč

Měrná cena: 7,57 Kč / ks

Calvin Klein Defy dárková sada pro muže Eau de Parfum 50 ml+sprchový gel 100 ml

Calvin Klein Defy dárková sada pro muže Eau de Parfum 50 ml+sprchový gel 100 ml

Dárková sada Calvin Klein Defy obsahuje parfémovanou vodu a sprchový gel ve stejné vůni. Defy je moderní pánská vůně s výrazným citrusově-dřevitým charakterem, ve které se snoubí svěží mandarinka a černý pepř s tóny kůže a semiše. Základ tvoří haitský vetiver, který vůni dodává hloubku a mužný charakter.

Skladem 1 ks
1 550,00 Kč

Měrná cena: 1 550,00 Kč / ks

Chanteclair Bicarbonato prací gel 2070 ml 46 dávek

Chanteclair Bicarbonato prací gel 2070 ml 46 dávek

Chanteclair Bicarbonato je koncentrovaný tekutý prací gel s obsahem bikarbonátu neboli jedlé sody. Pomáhá odstraňovat běžné i odolnější nečistoty a nepříjemné pachy a zanechává prádlo čisté a svěží. Účinný je i při praní za nižších teplot. Balení 2070 ml vystačí až na 46 praní.

Skladem 30 ks
199,00 Kč

Měrná cena: 96,14 Kč / l

Chanteclair Colorati prací gel na barevné prádlo 2070 ml 46 praní

Chanteclair Colorati prací gel na barevné prádlo 2070 ml 46 praní

Chanteclair Colorati je koncentrovaný tekutý prací prostředek určený pro barevné prádlo. Speciální složení pomáhá účinně odstraňovat nečistoty a skvrny i při nižších teplotách a zároveň pomáhá chránit intenzitu barev a omezovat jejich blednutí. Je vhodný pro praní v pračce i pro ruční praní.

Skladem 24 ks
199,00 Kč

Měrná cena: 96,14 Kč / l

Chanteclair Marsiglia prací gel 2070 ml 46 praní

Chanteclair Marsiglia prací gel 2070 ml 46 praní

Chanteclair Marsiglia je koncentrovaný tekutý prací gel s obsahem marseillského mýdla a odmašťovací složkou. Účinně odstraňuje běžné i odolnější nečistoty a mastné skvrny, přičemž je účinný také při praní za nižších teplot. Vhodný pro bílé i barevné prádlo. Balení vystačí až na 46 praní.

Skladem 24 ks
199,00 Kč

Měrná cena: 96,14 Kč / l

Chanteclair Muschio Bianco prací gel 2070 ml 46 PD

Chanteclair Muschio Bianco prací gel 2070 ml 46 PD

Chanteclair Muschio Bianco je koncentrovaný tekutý prací prostředek vhodný pro bílé i barevné prádlo. Speciální složení s účinnými enzymy a odmašťovací složkou pomáhá odstranit i odolné a zaschlé skvrny. Účinně pere také při nízkých teplotách a zároveň pomáhá šetrně pečovat o vlákna a barvy.

Skladem 24 ks
199,00 Kč

Měrná cena: 96,14 Kč / l

Chanteclair Pulito Profondo prací gel 2070 ml 46 praní

Chanteclair Pulito Profondo prací gel 2070 ml 46 praní

Chanteclair Pulito Profondo je koncentrovaný prací gel s extra odmašťovací silou. Díky složení obohacenému o účinný odmašťovač pomáhá odstranit i odolné nečistoty a mastné skvrny. Účinně pere také při nízkých teplotách a zanechává prádlo čisté a svěží. Balení vystačí až na 46 pracích dávek.

Skladem 24 ks
199,00 Kč

Měrná cena: 96,14 Kč / l

Chanteclair Sgrassatore Universale Marsiglia 600 ml

Chanteclair Sgrassatore Universale Marsiglia 600 ml

Univerzální odmašťovač Chanteclair s vůní marseillského mýdla je účinný čisticí prostředek určený k odstraňování mastnoty a odolných nečistot. Hodí se především do kuchyně, ale využijete jej i při čištění dalších omyvatelných povrchů. Výrobce uvádí použití například na sporáky, trouby, grily, digestoře, pracovní desky nebo mikrovlnné trouby. Lze jej využít také k předčištění některých skvrn na textilu.

Skladem více než 30 ks
79,00 Kč

Měrná cena: 131,67 Kč / l

Max Color dekorační sprej stříbrný 150 ml

Max Color dekorační sprej stříbrný 150 ml

Stříbrný dekorační sprej Max Color na akrylátové bázi je vhodný pro vytváření dekorací a vánoční výzdobu. Lze jej použít například na květiny, jmelí, papír, látku a další vhodné materiály. Vytváří stříbrný dekorativní povrch.

Skladem 6 ks
99,00 Kč

Měrná cena: 660,00 Kč / l

Max Color dekorační sprej zlatý 150 ml

Max Color dekorační sprej zlatý 150 ml

Zlatý dekorační sprej Max Color je určený pro dekorování různých předmětů a povrchů, kterým dodá výrazný zlatý vzhled. Je vhodný zejména pro vánoční a další dekorace. Barva je na akrylové bázi.

Skladem 6 ks
99,00 Kč

Měrná cena: 660,00 Kč / l

Max Factor Miracle Touch Liquid Illusion Foundation 80 Bronze 11,5 g

Max Factor Miracle Touch Liquid Illusion Foundation 80 Bronze 11,5 g

Max Factor Miracle Touch je tuhý make-up s lehkou texturou, která se při kontaktu s pokožkou mění na jemnější, snadno roztíratelnou konzistenci. Pomáhá sjednotit tón pleti, vyhladit její vzhled a zakrýt drobné nedokonalosti. Poskytuje přirozeně působící vzhled a je vhodný pro každodenní líčení.

Skladem 1 ks
299,00 Kč

Měrná cena: 24 916,67 Kč / kg

Perkarbonát sodný labar 1 kg

Perkarbonát sodný labar 1 kg

Perkarbonát sodný je práškový oxidační a bělicí prostředek, který při rozpuštění ve vodě uvolňuje aktivní kyslík. Používá se především k bělení prádla, odstraňování skvrn a k čištění domácnosti.

Skladem více než 30 ks
89,00 Kč

Měrná cena: 89,00 Kč / kg

RYOR Denní pleťový krém Kolagen+ 50 ml

RYOR Denní pleťový krém Kolagen+ 50 ml

Výživný, přesto lehký denní pleťový krém pro každodenní péči o pokožku. Díky technologii obrácené emulze pomáhá udržovat správnou funkci ochranné kožní bariéry a poskytuje pleti potřebnou hydrataci a výživu.

Obsahuje extrakt z mořské řasy Alaria Esculenta, který podporuje tvorbu kolagenu, extrakt z magnolie pro zklidnění pokožky a skvalan pro výživu pleti. Vhodný zejména pro unavenou a zralou pleť se sníženou elasticitou.

 
229,00 Kč

Měrná cena: 4 580,00 Kč / l

RYOR Dětské zklidňující tělové mléko 200 ml

RYOR Dětské zklidňující tělové mléko 200 ml

Jemné tělové mléko RYOR je určeno pro každodenní péči o dětskou pokožku. Díky obsahu olivového oleje a bambuckého másla pomáhá pokožku zvláčnit a zanechává ji hebkou. Obsahuje také extrakt z mochyně, mořskou řasu Laminaria ochroleuca a panthenol, které pomáhají zklidnit podrážděnou pokožku a zmírnit pocit svědění. Vhodné i pro citlivou pokožku a novorozence. Dermatologicky testováno.

 
265,00 Kč

Měrná cena: 1 325,00 Kč / l

Sidolux Foam Dish pěna na mytí nádobí Bazalka a Máta 300 ml

Sidolux Foam Dish pěna na mytí nádobí Bazalka a Máta 300 ml

Sidolux Foam Dish je praktická pěna pro ruční mytí nádobí. Speciální dávkovač vytváří okamžitě bohatou a hustou pěnu, která dobře ulpívá na povrchu houbičky i nádobí a pomáhá účinně odstraňovat mastnotu a zaschlé zbytky jídla. Díky pěně je dávkování jednoduché a pohodlné.

Skladem 1 ks
59,00 Kč

Měrná cena: 196,67 Kč / l

Sidolux Foam Dish pěna na mytí nádobí Mango 300 ml

Sidolux Foam Dish pěna na mytí nádobí Mango 300 ml

Sidolux Foam Dish je praktická pěna určená pro ruční mytí nádobí. Speciální pěnový dávkovač vytváří bohatou pěnu, která pomáhá odstraňovat mastnotu, zbytky jídla a další nečistoty z nádobí. Pěna se snadno nanáší a umožňuje pohodlné dávkování.

Skladem 1 ks
59,00 Kč

Měrná cena: 196,67 Kč / l

Toaletní papír Linteo Classic color 4KS 2-Vrstvý růžový 15m/role

Toaletní papír Linteo Classic color 4KS 2-Vrstvý růžový 15m/role

Jemný dvouvrstvý toaletní papír Linteo Classic Color v růžové barvě je vhodný pro každodenní použití. Je vyroben ze 100% celulózy a nabízí příjemnou kombinaci jemnosti a pevnosti. Praktické balení obsahuje 4 role, každá s návinem 15 metrů a 150 útržky.

Skladem více než 30 ks
27,00 Kč

Měrná cena: 0,45 Kč / m

Versace Dylan Purple Pour Femme dárková sada edp+tělové mléko+sprchový gel 100 ml

Versace Dylan Purple Pour Femme dárková sada edp+tělové mléko+sprchový gel 100 ml

Dárková sada Versace Dylan Purple Pour Femme s moderní květinově-ovocnou vůní pro ženy. Parfémovaná voda kombinuje svěží tóny hořkého pomeranče, hrušky a bergamotu. Srdce tvoří fialová frézie, mahónie a Pomarose, zatímco základ doplňují cedrové dřevo, ambroxan, Iso E Super, Belambra a pižmové tóny.

Skladem 1 ks
2 470,00 Kč

Měrná cena: 2 470,00 Kč / ks

Versace Dylan Purple Pour Femme dárková sada edp+tělové mléko+sprchový gel 50ml

Versace Dylan Purple Pour Femme dárková sada edp+tělové mléko+sprchový gel 50ml

Dárková sada Versace Dylan Purple Pour Femme obsahuje parfémovanou vodu, tělové mléko a sprchový gel. Dylan Purple je svěží květinově-ovocná vůně pro ženy uvedená na trh v roce 2022. V úvodu se spojují tóny hrušky, hořkého pomeranče a bergamotu. Srdce tvoří frézie, mahónie a Pomarose. Základ doplňuje cedrové dřevo, ambroxan, Belambra, Iso E Super a pižmové tóny.

Skladem 1 ks
1 930,00 Kč

Měrná cena: 1 930,00 Kč / ks

Versace Dylan Turquoise Pour Femme dárková sada edt+tělový gel+sprchový gel 100 ml

Versace Dylan Turquoise Pour Femme dárková sada edt+tělový gel+sprchový gel 100 ml

Dárková sada Versace Dylan Turquoise Pour Femme představuje svěží květinově-ovocnou vůni pro ženy. Toaletní voda kombinuje citrusové tóny citronu a mandarinky s růžovým pepřem, květinovým srdcem tvořeným jasmínem a frézií a ovocnými tóny černého rybízu a guavy. Základ tvoří cedrové dřevo a pižmo.

Skladem 1 ks
2 040,00 Kč

Měrná cena: 2 040,00 Kč / ks

Versace Eau Fraiche Extreme Pour Homme dárková sada Eau de Parfum 100 ml+Eau de Parfum 10 ml

Versace Eau Fraiche Extreme Pour Homme dárková sada Eau de Parfum 100 ml+Eau de Parfum 10 ml

Dárková sada Versace Eau Fraîche Extreme Pour Homme nabízí moderní dřevitě-aromatickou vůni pro muže. Parfémovaná voda kombinuje svěží citrusové tóny s aromatickými bylinami a elegantním dřevitým základem.

Skladem 1 ks
2 399,00 Kč

Měrná cena: 2 399,00 Kč / ks

Nabídka obchodu
Akční slevy
Newsletter
Chcete dostávat informace o slevách, akcích a novinkách z našeho obchodu na email?:

Sledování zásilek
Zadejte číslo balíku:

DISKONTDROGERIE.cz

Telefon:777812121
E-mail: diskontdrogerie@gmail.com

člen Hospodářské Komory České republiky

Člen Hospodářské komory České republiky

Informace

Kontakt

Doprava a platba

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Reklamace

Odstoupení od kupní smlouvy

Ochrana osobních údajů

O nás

O nás

Ubytování