Ekologické mytí nádobí

Cena od:
do: €  
Lecologico piatti 500 ml

Lecologico piatti 500 ml

náhrada za winnis piatti lime

Skladem 12 ks
2,62 €

Měrná cena: 5,24 € / l

Winni's Deolavastoviglie vůně do myčky nádobí 6,6 ml

Winni's Deolavastoviglie vůně do myčky nádobí 6,6 ml

Winni's Deolavastoviglie je závěsný osvěžovač do myčky nádobí, který pomáhá potlačovat nepříjemné pachy vznikající uvnitř myčky a zanechává svěží vůni. Je připravený k okamžitému použití a funguje během mycího cyklu i v době, kdy je myčka vypnutá. Výrobce uvádí výdrž přibližně 70 mycích cyklů.

Skladem 24 ks
3,39 €

Měrná cena: 484,37 € / l

Winnis´s tabs lavastovigle 15 ks

Winnis´s tabs lavastovigle 15 ks

Hypoalergenní multifunkční tablety do myčky nádobí. Díky složení s enzymy zbaví nádobí mastnoty a nečistot i při nízkých teplotách mytí. Vhodné pro všechny typy myček. Citrusová parfemace neulpívá na nádobí. Obsah: 15 ks jednorázových tablet.

Skladem 24 ks
4,98 €

Měrná cena: 0,33 € / ks

Winnis´s tabs lavastovigle 25 ks

Winnis´s tabs lavastovigle 25 ks

Hypoalergenní multifunkční tablety do myčky nádobí. Díky složení s enzymy zbaví nádobí mastnoty a nečistot i při nízkých teplotách mytí. Vhodné pro všechny typy myček. Citrusová parfemace neulp

Skladem 2 ks
7,68 €

Měrná cena: 0,31 € / ks

FROSCH NA NÁDOBÍ BALZÁM CITRÓN 750 ml

FROSCH NA NÁDOBÍ BALZÁM CITRÓN 750 ml

EKOLOGICKÉ mytí nádobí Frosch balzám citrus span style="font-size:

Skladem 27 ks
2,92 €

Měrná cena: 3,89 € / l

FROSCH OCTOVÝ ODVÁPŇOVAČ NA KUCHYŇ 300ML

FROSCH OCTOVÝ ODVÁPŇOVAČ NA KUCHYŇ 300ML

 Frosch Octový odvápňovač na kuchyňské povrchy a vybavení koncentrát 300 ml   Octový odvápňovač je ideální pro cílené odstranění vodního kamene z povrchů v kuchyni, rychlovarných konvic, vodovo

Skladem 9 ks
4,12 €

Měrná cena: 13,73 € / l

FROSCH BABY mycí prostředek na kojenecké lahve a dudlíky 500 ml
Skladem 11 ks
4,21 €

Měrná cena: 8,41 € / l

FROSCH NA NÁDOBÍ ALOE VERA 750 ml

FROSCH NA NÁDOBÍ ALOE VERA 750 ml

EKOLOGICKÉ MYTÍ NÁDOBÍ span style="

Skladem více než 30 ks
2,92 €

Měrná cena: 3,89 € / l

CLARO ECO SAPONÁT NA NÁDOBÍ 500ML

CLARO ECO SAPONÁT NA NÁDOBÍ 500ML

ekologický prostředek (jar) na nádobí

Skladem 14 ks
3,39 €

Měrná cena: 6,78 € / l

FROSCH do myčky tablety 50 ks 1000g

FROSCH do myčky tablety 50 ks 1000g

Frosch Bio Limonen All in 1 tablety do myčky - Nyní zvýhodněné balení 50 ks p style="background-repeat: unse

Skladem 14 ks
16,05 €

Měrná cena: 0,32 € / ks

Ponuka
Akčné zľavy
Newsletter
Chcete dostávať informácie o zľavách, akciách a novinkách z nášho obchodu na email?:

Sledovanie zásielok
Zadajte číslo balíka:

DISKONTDROGERIE.cz

Telefon:777812121
E-mail: diskontdrogerie@gmail.com

člen Hospodářské Komory České republiky

Člen Hospodářské komory České republiky

Informace

Kontakt

Doprava a platba

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Reklamace

Odstoupení od kupní smlouvy

Ochrana osobních údajů

O nás

O nás

Ubytování