Blend-a-Dent Neutral 47 g fixační krém

Obj. kód: 7561 EAN: 4084500170063
Vaše cena:
89,00
Objednat:
ks  
Dostupnost: Skladem 12 ks - Ihned expedujeme

Upevňující krém na zubní náhrady

Pro pevnější skus zubních náhrad

Zvyšuje sílu skusu až o 63% (klinicky ověřeno)

Zvyšuje stabilitu zubní náhrady

Chrání dásně před mechanickým třením způsobeným zubní náhradou

JE OPRAVDU NUTNÉ POUŽÍVAT FIXAČNÍ KRÉM NA ZUBNÍ NÁHRADY?

Předností fixačního krému je pocit jistoty a vyšší komfort, jak po stránce psychické, tak i fyzické. Používáním fixačního krému se zvyšuje stabilita a síla skusu a rovněž i ochrana sliznice před mechanickým poraněním zubní náhradou. Kromě toho krém zabraňuje pronikání zbytků jídla pod zubní náhradu. Fixační krém totiž vyplní prostor mezi dásní a umělým chrupem, navíc tento krém napomáhá i lepšímu návyku na umělý chrup. Je důležité vědět, že se fixační krém nehodí na upevňování opotřebených, špatně doléhajících zubních náhrad ani na jejich korekci!

JAK PŮSOBÍ FIXAČNÍ KRÉM BLEND-A-DENT?

Složení krému zvyšuje přirozenou schopnost přilnavosti slin. Fixační krém intenzivně zvyšuje viskozitu slin a tím stabilizuje umělý chrup.

JAK POUŽÍVAT FIXAČNÍ KRÉM BLEND-A-DENT?

Krém se nanáší na očištěnou a suchou zubní náhradu. Po jeho nanesení lze zubní náhradu obvyklým způsobem v ústní dutině. Krém nemusíte na umělém chrupu urovnávat, protože po skusu se sám rovnoměrně rozptýlí po vnitřním povrchu zubní náhrady. Po umístění Vaší zubní náhrady do úst vyčkejte několik minut než začnete jíst nebo pít. Po aplikaci můžete umělý chrup kdykoliv lehce vyndat. Případné zbytky fixačního krému odstraníte vlhkým kartáčkem na zuby.

ČÍM JE FIXAČNÍ KRÉM BLEND-A-DENT VÝJIMEČNÝ?

Klinické výzkumy dokázaly, že fixační krém na zubní náhradu Blend-a-dent značně zvyšuje sílu skusu. Na základě přístrojového klinického výzkumu, jehož se účastnilo více než čtyři tisíce uživatelů umělého chrupu, bylo zjištěno, že používání fixačního krému Blend-a-dent u více než 70 % respondentů výrazně zvýšilo sílu skusu a stabilitu umělého chrupu.

NÁVOD K POUŽITÍ

Používání upevňovacího krému Blend-a-dent Extra Stark významně vylepšuje uživatelům zubní náhrady její umístění v ústech po celý den. Vaše zubní náhrada díky tomuto prostředku drží silně a bezpečně. Varianta Extra Frisch s mentolovou příchutí navíc kromě těchto vlastností dodává i příjemnou svěží chuť.

Použití:

Na vyčištěnou a suchou náhradu naneste dle obrázku upevňovací krém Blend-a-dent. Dbejte nato, aby krém nepřesahoval přes okraje umělého chrupu.

Po nanesení krému si nasaďte zubní náhradu a na několik vteřin ji silně přitlačte.

Vyčkejte několik minut, než začnete jíst nebo pít.

Důležité upozornění:

Pokud se při použití upevňovacího krému objeví nečekaná reakce nebo alergie, okamžitě přestaňte přípravek používat a vyhledejte svého zubního lékaře!


Logistická informace: Baleno po 6 ks, není nutno objednávat po celých baleních.
Nabídka obchodu
Akční slevy
Newsletter
Chcete dostávat informace o slevách, akcích a novinkách z našeho obchodu na email?:

Sledování zásilek
Zadejte číslo balíku:

DISKONTDROGERIE.cz

Telefon:608065045
E-mail: diskontdrogerie@gmail.com

člen Hospodářské Komory České republiky

Člen Hospodářské komory České republiky

Informace

Kontakt

Doprava a platba

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Reklamace

Odstoupení od kupní smlouvy

Ochrana osobních údajů

O nás

O nás

Ubytování

Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací