Jelen mýdlové vločky 1,5 kg

Obj. kód: 3351 EAN: 8592613579995
Vaše cena:
187,00
Objednat:
ks  
Dostupnost: Skladem 3 ks

Jelen mýdlové vločky 100 pracích dávek 1,5 kg:Ekologicky šetné, ale zároveň velmi účinné praní díky Mýdlovým vločkám od Jelena. Šetrné k přírodě, pokožce i prádlu. Vhodné pro osoby s citlivou pokožkou. Vysoce účinný přípravek na praní prádla, který zanechá vaše prádlo dokonale čisté, nepoškozuje ho a zanechává příjemnou mýdlovou vůni. Vhodné pro všechny teploty, typy praček a ruční praní. Ekologicky šetrné. Perte silou jádrového mýdla. Lze použít i jako odstraňovač skvrn z prádla, k čištění potahu v autech, šetrné zahradničení, mytí nádobí. Vhodné na výrobu mýdlového slizu na praní. Věřte Jelenovi a perte s láskou. Dermatologicky testováno. Vyrobeno v České republice. Hmotnost: 1,5 kg (100 dávek). Značka: Jelen. Výrobce: Schicht.  MÝDLOVÉ VLOČKY:Jelen ví, že si doma rádi mýdlo strouháte. Aby Vám pomohl tak pro Vás připravil mýdlové vločky neboli nastrouhané mýdlo, které nechal měsíc zrát za správné teploty a vlhkosti a pak je zabalil do velké krabice. Doma jich budete mít vždy dostatek.

Čisté prádlo, nádobí i domácnost s Jelenem. Ideální pro:

Praní prádla v pračce

Ruční praní

Výrobu mýdlového slizu na praní

Lze použít i jako odstraňovač skvrn z prádla

K čištění potahu v autech

Šetrné zahradničení

Mytí nádobí

POUŽITÍ:

Při praní v pračce rozpuste mýdlové vločky v teplé vodě a dávkujte přímo do bubnu pračky. Měkká a středně tvrdá voda: 15-25 g dle znečištění prádla; tvrdá voda: 20-30 g dle znečištění prádla. Ruční praní: 10 l vody = 15 g vloček.MÝDLOVÝ SLIZ NA PRANÍ:Jelen má přírodu moc rád a ví, že mýdlový sliz je na praní možná ta nejšetrnější věc na světě. Na jeho přípravu Vám totiž stačí jen mýdlo, soda a voda, tedy látky které příroda snadno odbourává a nebudou ji zatěžovat. Neméně šetrný je navíc k prádlu i pokožce.PŘÍPRAVA:Na přípravu mýdlového slizu si připravte: 200 g vloček 150 g práškové sody na praní (neplést s jedlou sodou!) 5 l horké vody

Nádobu pro uskladnění domácího slizu (Ideálně 5 l kbelík s víkem, lze však použít i PET lahve)

POSTUP:

Mýdlové vločky nasypeme do kbelíku a zalijeme 1-2 l horké vody z rychlovarné konvice.

Za stálého míchání necháme rozpustit.

Nakonec vmícháme ještě 150 g práškové sody na praní. Zamícháme a dolijeme horkou vodou do 5 l.

Necháme vychladnout a výslednou směs uskladníme rovnou v kbelíku nebo přelijeme do připravených nádob.

  • UPOZORNĚNÍ:Uchovávejte mimo dosah dětí. Při zasažení očí: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Uchovávejte v suchu.SLOŽENÍ:
  • 30% a více: mýdlo, méně než 5%: parfém.ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ:Zcela prázný a čistý papírový obal je možné recyklovat. Neodhazujte do volné přírody. Chraňte životní prostředí tříděním odpadu. Výrobek je šetný k životnímu prostředí. Ekologický přípravek.

Logistická informace: Baleno po 5 ks, není nutno objednávat po celých baleních.
Nabídka obchodu
Akční slevy
Newsletter
Chcete dostávat informace o slevách, akcích a novinkách z našeho obchodu na email?:

Sledování zásilek
Zadejte číslo balíku:

DISKONTDROGERIE.cz

Telefon:608065045
E-mail: diskontdrogerie@gmail.com

člen Hospodářské Komory České republiky

Člen Hospodářské komory České republiky

Informace

Kontakt

Doprava a platba

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Reklamace

Odstoupení od kupní smlouvy

Ochrana osobních údajů

O nás

O nás

Ubytování

Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací