Zoflora Fresh Home odstraňovač zápachu a dezinfekce Mountain Air koncentrát 1:40 obsah 500ml

Ničí 99.9% bakterií. Koncentrát na 20 litrů.
Doporučujeme shlédnout přiložené videos s tipy k použití.


Včetně běžných domácích bakterií E.coll, Salmonella a Campylobacter, jakož i bakterií a virů, které mohou způsobit onemocnění u zvířat, jako je například MRSA Influenza, Bordetella a Herpes.  VYROVNÁVACÍ ZÁPACHY Testovány jako účinné proti pachům zvířat, včetně moči, zvratků a fekálií.  ALL DAY FRESHNESS Dlouhotrvající vůně Mountain Air pro krásně vonící dům, na delší dobu.  MULTI-USE, MULTI-ROOM ... Podlahy Podnosy Podnosy Stěny Běhy Klece Lůžkoviny Terasy Koberec Umělá tráva Všechny vodou omyvatelné povrchy
Obj. kód: V114 EAN: 0
Vaše cena:
225,00
Objednat:
ks  
Dostupnost: Skladem 21 ks

Zoflora Fresh Home Odstraňovač zápachu a dezinfekční prostředek ničí bakterie a pachy u zdroje. Vhodný pro domácí použití a pro domácí mazlíčky v domácím prostředí i mimo něj, např. chovatelské stanice, loděnice atd. EFEKTIVNÍ PROTI ... BAKTERIE CHOROBA Infekce rezistentní vůči antibiotikům u psů, koček a jiných domácích zvířat Příčina psí boudy u psů, „šňupání“ u králíků a onemocnění dýchacích cest u koček Příčinou šňupání u králíků Průjem u psů a lidé MRSA Bordetella bronchiseptica Pasteurella multocida Campylobacter jejuni Uškrcení u koní VIRUSES chřipková chřipka u koní Parainfluenza psí bouda Kašel u psů Příčina „chřipky“ u koček a EHV u koní Morbillivirus Distemper u psů a fretek PET SAFETY a přímým slunečním svitem přímým směrem ven a přímým slunečním zářením a mimo vaše zvířata Vždy produkt zřeďte podle pokynů Před použitím odstraňte domácí zvířata z oblasti. Před návratem zvířat do této oblasti nechte povrchy zaschnout. Tam, kde to není možné (umělá tráva, terasy atd.), Po opláchnutí důkladně opláchněte. Při zasažení očí nebo pokožky dobře omyjte vodou, pokud dojde k náhodnému úniku produktu na vašeho domácího mazlíčka, důkladně opláchněte oblast vodou a vyhledejte veterinární pomoc s nádobou po ruce. Při požití okamžitě kontaktujte svého veterináře. Uchovávejte karton pro úplné pokyny. Nedovolte kontaktu s leštěným dřevem nebo natřeným povrchem: nejprve proveďte test na nenápadném místě, pokud si nejste jisti. Nemíchejte s jinými chemikáliemi.

Nabídka obchodu
Akční slevy
Newsletter
Chcete dostávat informace o slevách, akcích a novinkách z našeho obchodu na email?:

Sledování zásilek
Zadejte číslo balíku:

DISKONTDROGERIE.cz

Telefon:608065045
E-mail: diskontdrogerie@gmail.com

člen Hospodářské Komory České republiky

Člen Hospodářské komory České republiky

Informace

Kontakt

Doprava a platba

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Reklamace

Odstoupení od kupní smlouvy

Ochrana osobních údajů

O nás

O nás

Ubytování

Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací